Wersja do druku

34 strony: « < 20 21 22 23 24 25 26 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Genialne etui!!!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Długi weekend miałam dość pracowity i zakończony komunią bratanicy (za 1,5 tygodnia u mnie). Dlatego dziś zdjęcia komunijne:
- moja sukienka z wielką wodą (trochę za wielką, materiał dość miękki i przy nachylaniu się przy stole.... Poza tym aparat jest bezlitosny, w domu wybieram to lustro które nieco wyszczupla;) )
- spodnie Miśka. Osobą podtrzymującą jest jego osobisty, starszy brat również ubrany w koszulę i spodnie mojej produkcji. (Koszula to jedno wielkie pasmo nieszczęść i pecha począwszy od poplamienia materiału wodą wyciekającą z psującego się żelazka i awarii tegoż żelazka, poprzez prucie kolejnych nieudanych szwów i wypruwanie całej stójki. Żeby jako tako wyprasować koszulę wzięłam stare żelazko, które grzeje o tyle o ile i przypaliłam rękaw. Musiałam skroić nowy. Zaparłam się jednak i uszyłam wyszła, nieźle.) Młody wygląda też nieźle a najważniejsze jest to, że założył bez mruknięcia, a jest w takim wieku, że koszule są bee...
Jest jeszcze tunika i spodnie pierworodnej, ale to następnym razem,
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dla mnie super!!!
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Administrator
Dla mnie też bomba! Twoja sukienka trafia w mój gust a że ostatnimi czasy polubiłam dekolt z wodą więc mogłabym w taką wskoczyć :tak:
Natomiast koszule dla chłopaków - MEGA!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienka świetna! Misiek też elegancki!

Oj, pamiętam, miałam kiedyś takie przeboje z żelazkiem... Na dobrą sprawę - nie wiem, czy to była wina żelazka, czy wody... Te żółte plamy po wyprasowaniu... Ratowanie kwaskiem cytrynowym... Horror... Ale to było dawno! :D

Ania

________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziękuję bardzo.

Sus, tylko ta duża koszula (widać rękawy) jest moja, chociaż miałam tajemny plan żeby uszyć dwie jednakowe, różniące się rozmiarem. Żelazko wprawdzie dziś wróciło z naprawy ale znowu nie grzeje. Jestem wściekła:zly:

--- Ostatnio edytowane 2012-05-10 18:18:16 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Agaaffku śliczne ciuszki poszyłaś!!!Co do żelazka to nie jesteś sama!!!Moje od wczoraj w serwisie po raz 2 w tym miesiącu!!!A co do plam na gotowym ciuchu(nie wspomnę na jakim....tylko powiem,że na białym...)to mam taki wstrząs....i uraz!Także przypominam wszystkim,że ZAWSZE po czyszczeniu żelazka trzeba je odparować w pozycji poziomej,pionowej....poprasować ściereczkę i dopiero gotowy ciuch!!!W przeciwnym wypadku można się nieżle zdziwić,no nie Agaaffku???
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super sukienka, tkanina, kolorystyka.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
To żelazko, które mi tak okropnie przypalało, to chyba nawet nie było z parą. Raczej na pewno nie było...

Dużo w tym było "winy" materiałów - zawsze wolałam naturalne, a że dostać w sklepie można było prawie jedynie płótna... Za mało nagrzane żelazko nie prasowało w ogóle, za mocno... :krzyk:

Ania

--- Ostatnio edytowane 2012-05-11 10:11:42 przez czeremcha ---
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jak dla mnie rewelka

Kiedyś i ja tak będę umiał :oklasky:
________________________________________________________

34 strony: « < 20 21 22 23 24 25 26 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.