Wersja do druku

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie pracuje jako mechanik.
Pracuje w jakiejs niemieckiej firmie produkujacej materace, on przycina pianki, jesli maszyna zle utnie. Nigdy czegos takiego nie robilam, ale mysle sobie, ze pianki od materaca to nie silnik w smarach i olejach.
Ja bylam tego dnia w miescie na zakupach i przezywalam, ze taka rozczochrana i zmeczona ide na kawe, co on sobie pomysli, bo zziajałam sie jak nie wiem, co.
Tak, Gapciu, to wciaz ,,te kawy". Zrobilam sobie jakis czas temu przerwe, ale teraz z paroma sobie pisze na gg i spotykam sie od czasu do czasu, ale bez robienia sobie nadzieii. A co, przeciez jeszcze nie umieram!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Jak kurcze górnikiem nie jest (ah te czarne obwódki dookoła oczu) albo mechanikiem to albo niechluj albo pasjonat samochodów i sam lubi podłubać w silniku ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co myslicie o tym, jak męzczyzna ma ,,czorne" za paznokciami?
Dzisiaj byłam na kawie z takim jednym i miał.
monikowo - czy to największa wada jaką u niego zauważyłaś? bo jeśli tak to chyba nie jest to takie straszne? faceci czasem nie zwracają uwagi na takie "drobiazgi" jak czyste/przycięte paznokcie, czyste buty itd na które kobiety zwracają dużą uwagę.

Jak zaczęłam spotykać się z moim mężem to po czasie totalnego zauroczenia znalazłam w nim jedną wadę która zaczęła mi bardzo przeszkadzać i drażnić - jego śmiech (serio ma straszny :D) i jak gdzieś byliśmy razem to wstyd mi było jak się śmiał. Zwierzyłam się z mojego "problemu" koleżance, a ona mi powiedziała: "Kaśka - weź przestań - ludzie mają gorsze wady" I wtedy pomyślałam, że kurcze - ona ma rację...
Trzeba zaakceptować niektóre wady. A brudne paznokcie można u mężczyzny wyeliminować :)

Od tamtego czasu przestał mi przeszkadzać jego śmiech, zaakceptowałam go i właściwie chyba wykształciłam sobie ochronę antyśmiechową i już tego nie słyszę. Mój mąż sam twierdzi że ma śmiech - wiem że nieładnie, ale cytuję - "jakby koń szczał na blachę" :p
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanko i te czarne obwódki można zlikwidować jak się chce ...wiem bo mój M ,25 lat pod ziemią w przodku fedrował .A i czorne za paznokciami to nie oznaka ciężkiej pracy tylko zaniedbania.Można mieć pracę brudzącą ,ciężką i czyste ręce <Wiem bo brat mechanik samochodowy ,mąż górnik i czornego nie nosili a pracy mieli zawsze szczoteczki do paznokci
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O mi też czasem zdarza się kopać i tłuc w kopalni... ale mam zazwyczaj wtedy rękawiczki... koniecznie dopasowane.
Ach podziemny świat ... mmmiodzio
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Susanko i te czarne obwódki można zlikwidować jak się chce ...wiem bo mój M ,25 lat pod ziemią w przodku fedrował .A i czorne za paznokciami to nie oznaka ciężkiej pracy tylko zaniedbania.Można mieć pracę brudzącą ,ciężką i czyste ręce <Wiem bo brat mechanik samochodowy ,mąż górnik i czornego nie nosili a pracy mieli zawsze szczoteczki do paznokci
Kurcze Marzenko u nas na wsi większość "chłopów" zasuwa na kopalniach i łatwo ich rozpoznać właśnie po tych obwódkach ;) Ale jak piszesz, że da się wymyć to wierzę :) Poza tym do wymycia takiego brudu służą chyba jakieś pasty BHP czy coś bo zwykłe mydło nie daje rady.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moj tata - też górnik, na czarne obwódki wokół oczu miał system - wetrzeć krem nivea i zetrzeć ręcznikiem - od razu schodziło.
A do rąk zawsze ostra szczotka.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Te obwódki faktycznie charakterystyczne są:D Ale widać niektórym nie przeszkadzają:D
Krem nivea w ogóle ma wiele zastosowań:D
Avatar użytkownika
Administrator
Te obwódki faktycznie charakterystyczne są:D Ale widać niektórym nie przeszkadzają:D
Krem nivea w ogóle ma wiele zastosowań:D
Tak, jak zabranie płynu do demakijażu to Niveą potraktować oczyska i wszystko zejdzie :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te obwódki faktycznie charakterystyczne są:D Ale widać niektórym nie przeszkadzają:D
Krem nivea w ogóle ma wiele zastosowań:D
również jako żel do włosów - świetnie podkreśla kosmyki, ewentualnie jako przylizywacz-brylantyna.

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.