Wersja do druku

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co myslicie o tym, jak męzczyzna ma ,,czorne" za paznokciami?
Dzisiaj byłam na kawie z takim jednym i miał.
monikowo - czy to największa wada jaką u niego zauważyłaś? bo jeśli tak to chyba nie jest to takie straszne? faceci czasem nie zwracają uwagi na takie "drobiazgi" jak czyste/przycięte paznokcie, czyste buty itd na które kobiety zwracają dużą uwagę.
:p

Wiesz Sallma, jakoś tak mi nie przypadł do gustu.
Mysle, ze nic na siłe.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mnie dziewczęta kopnął zaszczyt :) Trzech facetów na mnie leci. Tylko nie wiem, czy załamać ręce, czy łzy wylewać, bo to raczej nie mężczyźni, a chłopcy :) O rany, co ze mną nie tak, że tylko małolaci na mnie lecą?

--- Ostatnio edytowane 2011-05-21 21:12:20 przez Manuskrypt1 ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pytanie co to znaczy małolat??
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pytanie co to znaczy małolat??

Zależy co dla kogo. Kiedyś szlo za mną dwóch chłopaczków (raczej młódź straszna w okolicach 13-14 lat. Rozmowa wyglądała mniej więcej tak "Wiesz on [zapewne kolega] chodzi z taka starą babą, ona ma chyba z 16 lat!!!!".
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ha ha ha :) No, dobra, mi chodziło o trochę starszą młódź. W przedziale wiekowym 20 - 22 lata. No ale przecież z takim mężczyzną nie będę chadzać na randki, ani na schadzki, ani nic z tych spraw. Toż prawie pedofilia :) :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ha ha ha :) No, dobra, mi chodziło o trochę starszą młódź. W przedziale wiekowym 20 - 22 lata. No ale przecież z takim mężczyzną nie będę chadzać na randki, ani na schadzki, ani nic z tych spraw. Toż prawie pedofilia :) :)
Jest naprawde bardzo wielu chlopakow tak w okolicach 22-27 lAT, ktorzy ogladaja sie za mlodszymi. Ja tam spławiam, z dzieciakami sie nie zadaje!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też spławiam. Ale mam znajomą w moim wieku (po rozwodzie), która preferuje teraz tylko młodszych. I to właśnie w przedziale wiekowym 20 - 28 lat. Nie wiem, co ona w nich widzi. Mnie to blokuje. Dopuszczam różnicę do 3 lat, ale większa juz nie ma sensu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mam znajomą w moim wieku (po rozwodzie), która preferuje teraz tylko młodszych. I to właśnie w przedziale wiekowym 20 - 28 lat. Nie wiem, co ona w nich widzi.
może chodzi o to, że tacy mogą częściej i dłużej... ;):P wiecie co... raczej żadnych problemów ornitologicznych ;) :D

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pytanie co to znaczy małolat??

Zależy co dla kogo. Kiedyś szlo za mną dwóch chłopaczków (raczej młódź straszna w okolicach 13-14 lat. Rozmowa wyglądała mniej więcej tak "Wiesz on [zapewne kolega] chodzi z taka starą babą, ona ma chyba z 16 lat!!!!".
w tym wieku... to norma... pamiętam (miałam wtedy ok 10 lat) jak moja babcia mówiła kiedyś do mojej mamy, że ktoś tam umarł; "taki młody człowiek! miał dopiero pięćdziesiąt lat!"

Koleżanka z równoległej klasy przyszła na studniówkę z kolegą; mocno po dwudziestce, na dodatek z czołem kończącym się gdzieś w okolicach potylicy. Cokolwiek sensacja była, raz, że taki stary, a dwa, że po maturze ma wyjść za niego za mąż, bo rodzice tak postanowili!

Kolega, też z tej klasy, został nauczycielem angielskiego w sąsiednim mieście powiatowym. Pytam kiedyś młodzież-koleżeństwo z klubu karate, zamieszkałe tamże, czy znają takiego a takiego człowieka, bo chodził do równoległej klasy w moim LO. Ależ się zdziwili: "Ej, on jest naszym wychowawcą! to Ty jesteś taka stara???!!!!" (miałam wtedy 27-28 lat) :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oddam narcystycznego chłopa. :p
112kg/184cm; z pierwszej ręki. Mało używany.
Łatwy w utrzymaniu: Wszystkożerny. Ponadto lubi piwo, Hero Might and Magic, totalne zaciemnienie pokoju bez względu na pogodę.
Nie wymaga prasowania (niechby tylko spróbował wymagać :/) .
Chadza własnymi ścieżkami. Jeśli nie chadza, to leży i nic nie jest w stanie go ruszyć :-S.

--- Ostatnio edytowane 2011-06-07 19:34:31 przez pajesia ---

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.