Wersja do druku

8 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witam,

jestem amatorem samoukiem więc proszę, nie krzyczcie. :)

O mojej przygodzie z maszyną piszę na moim blogu, klikam zdjęcia i opisuję to, co robię.
Raz wychodzi raz nie ale nie poddaję się, bo kocham szyć, zakochałam się w styczniu i już mi tak zostało, oby było już tylko lepiej.

Uczę się, więc wszystkie Wasze rady są dla mnie na wagę złota. Będę Was podpatrywać i podpytywać a tu, wklejać zdjęcia moich prac.:)

Pozdrawiam serdecznie, toskaniau (Ula)

zacznę od zabawek..:)

--- Ostatnio edytowane 2011-05-26 11:18:54 przez toskaniau ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jakie świetne zająceeeee, a jakie mają długaśne uszy!!! Superowe
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jakie świetne zająceeeee, a jakie mają długaśne uszy!!! Superowe
dziękuję:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Jak dla mnie jesteś mistrz! Laleczki tildowe to coś co mi się szalenie podoba a do czego zabrać się nie potrafię ze względu na to iż lubię szyć "duże formy" ;) A zające... te uszy... coś cudnego! Podziwiam precyzję wykonania, prześliczne ubranka :) Piesio kapitalny, to chyba z jakieś kreskówki??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jak dla mnie jesteś mistrz! Laleczki tildowe to coś co mi się szalenie podoba a do czego zabrać się nie potrafię ze względu na to iż lubię szyć "duże formy" ;) A zające... te uszy... coś cudnego! Podziwiam precyzję wykonania, prześliczne ubranka :) Piesio kapitalny, to chyba z jakieś kreskówki??
Sus, dziękuję za cudne słowa, dziękuję.

Tak na prawdę to szycie zaczęłam właśnie dla tych zajaczków. Gdzieś je wypatrzyłam, zachwyciłam się i kupiłam maszynę :) Od nich się zaczęło.:)


Uszy też mi się właśnie takie spodobały, długaśne..:)

a piesio to ze skarpetek uszyty..:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczne!!! :)
Skąd masz takie fajne materiały? Ja nawet jak buszuję w resztkach/ścinkach w sklepach, to nie znajduję tam nic ciekawego, a najmniejszą ilość jaką można dostać z belki to 0,5 metra bieżącego :-/
Ach, czym robisz rumieńce na pyszczkach? Są takie urocze :angel:


--- Ostatnio edytowane 2011-05-26 11:50:47 przez Joasia ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mieszkam w Holandii i tu mogę takie dostać, fakt, że ceny czasami zwalają mnie z nóg ale większość kupuję z drugiej ręki, na takim holenderskim allegro..:)

Rumieńce robię różem..:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jak widac moda na Tildy i Ciebie dopadla :) Sliczne te Twoje dziela, bardzo ladnie uszyte, tkaniny tez pieknie dobrane :) widze, ze podobnie zaczynalysmy, bo ja tez dopiero w tym roku, chyba pod koniec lutego kupilam maszyne :)

--- Ostatnio edytowane 2011-05-26 14:46:07 przez helen ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
jak widac moda na Tildy i Ciebie dopadla :) Sliczne te Twoje dziela, bardzo ladnie uszyte, tkaniny tez pieknie dobrane :) widze, ze podobnie zaczynalysmy, bo ja tez dopiero w tym roku, chyba pod koniec lutego kupilam maszyne :)

--- Ostatnio edytowane 2011-05-26 14:46:07 przez helen ---
witaj Helen, cieszę się, że mogę Cię tu poznać :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
przed chwila dopiero co na watku powitalnym Cie witalam, a tu widze, ze juz Twoje dziela mozna podziwiac, super :)
________________________________________________________

8 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.