Wersja do druku

80 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wszystkiego najlepszego, Moniko! Tysiąc całusów!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Monia nie becz :> Masz urodziny, wspaniały dzień!
Życzę Ci MIŁOŚCI o jakiej marzysz, wieeeelu POMYSŁÓW nie tylko w krawiectwie, spełnienia MARZEŃ, UŚMIECHU i RADOŚCI na każdy dzień :) :buzki: :buzki: :buzki:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monia ja ci życzę wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, samych wspaniałych dni :buzki:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czemu ty dziewczyno płakać chcesz? że 32 roczek? Skończę tyle samo w październiku, dobrze mi z tymi latami a najfajniej się poczułam przy trzydziestce. Tobie życzę tego żebyś zaakceptowała to co dni przynoszą. Ciekawa jestem czy zrobiłaś mapę marzeń, a jak nie to pogonię Cię wtedy gdy będę robić następną. Duża część mojej się sprawdza:) Życzenia ślę takie jakie kołaczą Ci się po głowie. Ogólnie duuuuuuużo dobrego :) Polecam DESIDERATĘ http://fotografika.i-csa.com/fotografujemy/desiderata.html
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
aaaa.... jeszcze zdążyłam....
Moniczka życzę Ci samych dobrych chwil, realizacji swoich pasji... spełniaj się.... spokoju ducha, spełnienia najskrytszych marzeń i tej jednej jedynej MIŁOŚCI.... nie poddawaj się, czekaj cierpliwie a przyjdzie, zobaczysz :buzki:

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za wszystkie zyczenia!
Aha, dzisiaj juz nie beczę!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moniko, ja też Ci życzę wszystkiego najlepszego i szczęścia. I wielu łask Bożych :) Ja też kończe tyle lat niedługo. I nie płaczę z tego powodu. Trzydziestka i po trzydziestce to najlepszy okres w moim życiu, jeśli chodzi o osobowość i psychikę, i całą mnie. Ja płaczę z innego powodu, a raczej dwóch.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trzydziestka i po trzydziestce to najlepszy okres w moim życiu, jeśli chodzi o osobowość i psychikę, i całą mnie. Ja płaczę z innego powodu, a raczej dwóch.
Tez tak uważam, ale tak ostatnio mnie cos dołek złapał i to pewnie stąd. Bo noramlnie to uwazam, ze dopiero po trzydziestce zycie sie zaczyna!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Monia spóżnialska jestem,przepraszam.Również ślę Ci serdeczne życzenia oby spełniły się Twoje plany i marzenia!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzieki Trinny!
________________________________________________________

80 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.