Wersja do druku

80 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ode mnie również wszystkiego najlepszego Vanesso :buziak: 100 Lat !!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W dniu Twojego święta, bądź mocno uśmiechnięta. Przyjmuj życzenia, prezenty, całusy. Baw się do rana, przytulaj do pana. Nie żałuj nigdy niczego, i bądź zawsze pewna swego
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Vanesso, wszystkiego naj, naj, naj.....:hura::hura::hura:
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj! a ja Ci życze najmilszego, najsłodzsego, najsmacznejszego i najbardziej kolorowego tortu :D i sto lat oczywiście :*
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wanesso wszystkiego co najlepsze,najpiękniejsze,spełnienia marzeń,cudownych i jedynych w swoim rodzaju kreacji!!!!!!!!!!Moja najmłodsza chrześnica dziś świętuje razem z Tobą(cały okrągły roczek dziś jej licznik wybił)To o ile latek jest młodsza od Ciebie??????Właśnie pijemy jej zdrowie i Twoje Wanessko!!!!Buziaki!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Oj.. spoźnione... WSZELAKIEGO DOBRA!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystkiego naj, naj, naj!!!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziękuje wam wszystkim kochane dziewczyny, wam też życzę wszystkiego najlepszego. mam straszne zaległosci w czytaniu forum a to dlatego że mam strrrasznie duzo pracy, w środę wyjezdzam na upragniony urlop więc w pracy muszę wszystko nadrobić na czas mojej nieobecności. urodzin jeszcze nie swiętowałam(brak czasu)nawet symbolicznej lampki wina nie było bo od 3 dni jade na ferweksie, gripeksie, koldreksie, aspirynie i tym podobne bo mnie dopadło jakieś grypsko i goraczka. jeszcze cztery dni cięzkiej pracy a potem dwa tygodnie leżenia pod palemka, już się nie moge doczekać. jeszcze raz wszystkim dziękuję.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Spóźnione, ale szczere-wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia (bo widzę że chorujesz trochę :)), spełnienia marzeń i rozwijania zainteresowań! :buziak:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też spóźniona :zawstydzony: ale

vanesso
życzę serdecznie zdrowia,miłego urlopowania,spokoju i wytchnienia i spełnienia wszystkich marzeń.:buziak::kwiatek::buziak::kwiatek::buziak::kwiatek:

--- Ostatnio edytowane 2011-09-03 09:40:44 przez Kora ---
________________________________________________________

80 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.