Wersja do druku

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Avatar użytkownika
Administrator
Aha jeszcze jedno - jeśli chcesz do wiadomości dołączyć obrazek/zdjęcie to korzystaj z funkcji dodaj obrazy (ikonka aparatu) - wówczas zdjęcie będzie od razu widoczne. Załaduj plik pdf służy do wklejania dużych plików typu instrukcje obsługi, skany itd.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Sus , nie ma sprawy , kazdy robi to co lubi , lub powinien zrobic , broszki sa teraz przewaznie te opalane wykonywane, ale mysle ze moda tak szybko zmienia sie , ze beda inne broszki, ja najbardziej lubie szyc broszki -takie cienkie lub z fiberfil / to co uzywaja przewazznie panie szyjace quilt, patchwork etc........./ ,
tak pomyslalam ze ja dam ci broszki / sprawa do uzgodnienia / a ty mi zrobisz wykroj bluzki rozpinanej takiej koszulowej ale bez bocznych zaszewek -sa takie proste szwy jako zaszewki , itd......???? , jak myslisz ??????


Mania piękne broszki!! Bardzo mi się podobają, aż mam ochotę sama jakąś brochę zmajstrować ;) A wykroju nie zrobię bo raz że nie potrafię a dwa to korzystam z gotowców z Burdy...
Rozumiem cie Sus , to logiczne ze zawsze latwiej wykonac jest ubrania dla szczuplych kobiet , tego jest pelno , ale moda zaczyna zmieniac sie juz pomalu i nie bedzie tylko moda dla szczuplaczkow, tak naprawde w zyciu codziennym najtrudniej maja kobiety o wiekszych rozmiarach , sa nieraz sytuacje, ze kobiety w przeroznym wieku maja sylwetke nie taka jak jest w czasopismach , kazdy czlowiek jest innej budowy ciala , sa sytuacje ze ludzie tyja z roznych powodow, nie tylko z obzarstwa , ale i sa rozne dolegliwosci zdrowotne, na to sklada sie b. duzo czynnikow, wiem ze trudno jest zrobic wykroj dla osoby pulchniejszej, lub osoby o roznej formach ciala , tego jest tak malo w tym temacie, a widzac na ulicy itd. jest duzo kobiet tak wygladajacych, tylko wstydza sie , uwazam ze tego nikt nie powinien sie co wstydzic.
Zauwazcie, jak obecnie jest plaga blogow o potrawach , gotowaniu, ale produkty ktore sa uzywane , sa przewaznie dla bardzo zdrowych osob z dobra przemiana materii, podobnie jest z osobami ktore z roznych przyczyn zyciowych maja problem ubioru o kilka rozmiarow wiecej, ale juz slyszalam ze modelki wybierane sa o normalnych proporcjach figury, ciala, juz przestaja byc mocno zachudzone , tzw. wieszaki, ja nie raz nie moglam na te ich krzywizny patrzec , to naprawde nie bylo i nie jest ladne , to jest wsspanialy biznes dla projektantow, bo wydadza duzo mniej kasy na tkaniny dla swoich modeli , anoreksja przegrywaa i dzieki za to , to sa tylko wymysly czlowieka przez czlowieka , a wiadomo ze sa ludzie i ludzie , nie martw sie Sus , ja zagladam do twego bloga , a kwiatki to tylko byla taka no wiesz...., i nie smuc sie :D:D:D


polecam ciekawe video dla wszystkich :czyz nie mozna byc sliczna ???

http://youtu.be/8chweOuvKjo





--- Ostatnio edytowane 2011-05-16 19:57:56 przez Susanna ---

--- Ostatnio edytowane 2011-05-16 19:58:46 przez Susanna ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mozna, można. Kiedyś to oglądałam i zamarzyło mi sie uszyc dla siebie, ale tym razem zrobie próbę na podszewce, zeby nie wyszło jak z tym fioletem...
kupiłam nawet czerwona wiskozowa dzianinę z myslą o czyms takim, ale dzisiaj ją pociełam na coś kompletnie innego.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Maniu - czasem oglądam fashion tv i niestety nie zauważyłam na wybiegach "pulchniejszych" modelek... wciąż dominuje anoreksja... czasem jak patrzę na niektóre modelki zastanawiam się, czy za chwilę im się te patyczkowate nóżki nie połamią... (to nie było złośliwe!!)
kiedy pokazują lata osiemdziesiąte wzdycham sobie tęsknie - to se ne wrati - jak mawiają sąsiedzi z południa...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Xanti - a pod ciężarem czego miałyby się złamać?
Mnie bawią modelki w Burdzie prezentujące ubrania 44+, które nie wyglądają jak 44+, a te ubrania często na nich wiszą.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moją faworytką wśród modelek Burdy jest ta z okładki numeru 11/2008 prezentuje kilka ciuszków a każdy na niej tak wisi, że aż przykro patrzeć na to zabiedzone, choć ładniutkie dziewczę :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Maniu - czasem oglądam fashion tv i niestety nie zauważyłam na wybiegach "pulchniejszych" modelek... wciąż dominuje anoreksja... czasem jak patrzę na niektóre modelki zastanawiam się, czy za chwilę im się te patyczkowate nóżki nie połamią... (to nie było złośliwe!!)
kiedy pokazują lata osiemdziesiąte wzdycham sobie tęsknie - to se ne wrati - jak mawiają sąsiedzi z południa...
Xanti , przepraszam ze wtracam sie , ale masz racje , to co pokazuja to jest dla mnie widowiskowa Anoreksja ,i wyglada naprawde b. brzydko / a nozki wykrecaja w rozne strony , maja takie krzywe.....ach../ , ogladalam kiedys na innym kanale mode piekna innego projektanta z Arabi , ma naprawde piekna mode i modelki maja co pokazac , az milo patrzyc sie na takie suknie na nie pokrzywionych wieszakach, nie dyskryminuja nikogo , stwierdzam fakt , nie mam aparatu fotograficznego, ale poprubuje pokazac z komputera , przepraszam , ale to jest sztuka!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Edyto - te sukienki to od tej projektantki? O rany, zachciało mi się wrócić do tańczenia tanga, ja wiem że ta sukienka czerwona może nie jest do tego najlepsza, ale jak pięknie by się układała. Nie rozumiem dlaczego na co dzień nie chodzimy w strojach wieczorowych i takich sukniach - są zachwycające :)
Avatar użytkownika
Administrator
Broszka zrobiona na zamówienie Brummig - dawno nie robiłam broszek :)Może powinnam do tego wrócić?

________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Oj tak, broszka jest przecudna. Tak dla porównania wyciągnęłam z szafy kopertówkę z przypinką kupioną w pasmanterii i strasznie słabo ta pasmanteryjna wypada przy Twojej.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.