Wersja do druku

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
"Przepraszam, ale jest okropna cisza , nikt prawie nic nie reaguje , czasami !!!, widze ze to jednak bardzo nie forum , a szkoda !!!"

Bo wakacje są:rotfl::rotfl::rotfl:. Jedni na urlopach, a drudzy pracują za dwoje. Nawiasem mówiąc dodatki piękne. Sus nie myślałaś czasem o całych bukietach? Na przykład dla panny młodej, żeby go potem rozdać po oczepinach?

--- Ostatnio edytowane 2011-08-10 21:27:01 przez agaaffek ---
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
"Przepraszam, ale jest okropna cisza , nikt prawie nic nie reaguje , czasami !!!, widze ze to jednak bardzo nie forum , a szkoda !!!"

Bo wakacje są:rotfl::rotfl::rotfl:. Jedni na urlopach, a drudzy pracują za dwoje.
Agaaffku słuszna uwaga. Akurat do końca sierpnia zaliczam się do grupy, która pracuje za dwóch bo reszta współpracowników na urlopach sobie siedzi. A dziś to zostałam całkiem sama w biurze :/

Nawiasem mówiąc dodatki piękne. Sus nie myślałaś czasem o całych bukietach? Na przykład dla panny młodej, żeby go potem rozdać po oczepinach?

A wiesz że myślałam ale taki bukiet byłby drogi :/ np. 50 kwiatków licząc po ok. 10 każdy. Sporo no nie.

Edyta nie ma określonego wzoru tego co jest na topie - jednym podobają się kwiatki które ja tworzę a innym np. takie -> KLIK. A jeszcze innym z filcu...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Dwie brochy wykonane na aukcje dla Kubusia. Fuksjowa ma cyrkonie Swarovskiego a turkusowa perełki Swarovskiego :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Przepiękne !!!! Nie mam słów co więcej napisać, są śliczne :okok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
są boskie :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mam pytanie, a właściwie dwa. Jak nazywają się te agrafki, które dokleja się do broszek, żeby można je było przypiąć? Chciałabym tez kupić klej który kleiłby tkaninę, filc, skórę i nie robił brzydkich plam. Pewnie możecie coś polecić?
Dzięki z góry
Natalia
Avatar użytkownika
Administrator
Do moich broszek używam zwykłych agrafek, takich malutkich, złotych - do kupienia w pasmanterii ale Tobie pewnie chodzi o taki coś -> KLIK
Kleju nie używam ale dość dobrze sprawdza się klej na gorąco bo jest przeźroczysty choć jak przesadzisz ilością to pobrudzisz nim wszystko ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję za odpowiedź. Zostało mi trochę filcu więc spróbuję coś z niego zrobić... Zobaczymy.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Sus co robisz, żeby ten materiał się nie prół?
Nie wiem co Pani Susana robi ale wygląda to na zgrzewanie
Ja "zapalam" krawędzie zapalniczką i wybieram do broszek - kwiatów tkanny z domieszką synetyku.Naturalne tkaniny się nie topią
Pozdrawiam Kreatywne Kobietki.Piekne są te broszki badzo efektowne:oklasky:
________________________________________________________
szycieeli

8 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.