Wersja do druku

23 strony: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tym razem pochwalę się sukieneczką, różową. nie dość, że pierwszy raz szyłam, to do tego bombka. no i wprowadziłam zmiany w modelu: wszyłam (również pierwszy raz w życiu) kryty suwak, na karczku i dole sukienki.
to jest sukienka model 139 z Burdy 3/2010, najmniejszy rozmiar

kiepskie światło w zdjęciach na modelce: robione było wieczorem... nie przy dziennym świetle ;(

--- Ostatnio edytowane 2010-04-28 11:07:01 przez pajesia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
na modelce na modelce różowa sukienusia
Avatar użytkownika
Administrator
Urocza i w moim ulubionym kolorze :)
Lubię takie sukienusie, dziewczynki slicznie w nich wygladają :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgadza się, dziewczynki pięknie wyglądają w takich sukieneczkach:) czekamy na zdjęcia na małej modelce:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Słodka sukienka. Super, że podejmujesz nowe wyzwania.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Widzisz PAJESIU jakie to proste? Sukienusia na prawdę przednia.GRATULUJĘ Oczywiście czekamy na więcej.
POZDRAWIAM
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:angel: jak aniołek będzie wyglądała
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Urocza!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Pięknie szyjesz Pajesiu. Najbardziej podobały mi się przebrania dla dzieci. Wydają się bardzo czasochłonne. Spódniczka i sukienka też super wyszły.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tym razem pokażę Wam zdjęcia jednej z dwóch wiatrówek, jakie uszyłam dla moich smyków: jest to model 125A, rozm 128 chyba (uszyłam trochę "na wyrost" - bo szycie jest trochę czasochłonne) z Burdy 1/2010.
pierwszy raz szyłam coś z podszewką i wszywanymi kieszeniami; chyba mi się udało.
Wierzch to ortalion, spód - flanela. Całość (2 kurtki, suwaki) kosztowała mnie chyba coś ok 50 zł nie więcej - nie pamiętam, a zgubiłam paragon ze sklepu ;) (Wwa).
Do uszycia ich zainspirowała mnie wizyta w Smyku czy 5-10-15 - wiatrówki wiosenne, bardzo takie sobie, kosztowały ok/ponad 80 zł za sztukę

Jolu, z moich ubrań dla dzieci najbardziej pracochłonne są bluzy Spider-Mana - naszywanie sznurków pajęczyny, granatowe wstawki no i wszywanie suwaków - to zabiera najwięcej czasu. Pozostałe: rycerze: prostota + aplikacje, w spódniczce dla Julci mozolne było układanie zakładek. Poza tym, sama wiesz, jak się człowiek uczy, to niektóre czynności zabierają więcej czasu niż profesjonalistom :)

--- Ostatnio edytowane 2010-04-28 12:24:07 przez pajesia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
wiatrówka wiatrówka wiatrówka tył
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Witaj Pajesiu
Bardzo ładna kurteczka.B-) Gratuluję pomysłu, a czy z tylu kurtki naszyłaś taśmę "odblaskową"?/bezpieczeństwo dzieci naj..../
Synek nie chciał pozować? Coś wiem na ten temat- nawet teraz, jak mają po naście lat /żywe srebra/
PODSZEWKA i KIESZENIE- dużo nerwów Cię kosztowało? Uważam, że świetnie sobie poradziłaś B-)tak 3maj
POZDRAWIAM
________________________________________________________
  
Artur


23 strony: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.