Wersja do druku

23 strony: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
witam na Nowym Forum :)
chciałabym pokazać Wam mojego pająka, własnej produkcji naszywkę, jaką zrobiłam dla mojego syneczka Tomaszka.
Może mi się uda wklejenie? zobaczmy! :)

--- Ostatnio edytowane 2010-01-18 22:37:34 przez pajesia ---



--- Ostatnio edytowane 2010-01-18 23:32:05 przez pajesia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
buuuu, muszę się doszkolić.... :-S:-S

okazuje się, ze trzeba poczekać ;), dlatego nie wkleiły mi się zdjęcia na początku :)

--- Ostatnio edytowane 2010-03-18 14:48:46 przez pajesia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Muszę sprawdzić ,no i jest ,nie mam żadnych problemów .To jedna z moich starych torebek :)))
Chciałam sprawdzić ,więc można skasować ,jeśli można mój post .
Pajesi będzie mogła pisać ,dalej swój wątek a ja otworzę własny :D

--- Ostatnio edytowane 2009-12-09 17:54:28 przez migotka ---
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ależ jest piękna!!!! Twoja torba Migotko!
coś chyba nie po kolei klikam, wstawiając zdjęcia, bo niby są w galerii, ale miniatur na dole postu jakoś nie widać....
jeszcze raz spróbuję, może się uda

o rety udało się, oczom własnym nie wierzę!!!!

Dzięki za inspirację, Migotko :*

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
bluza Mateuszka S pająk
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pajesi dziękuje :*
Twoje pająki też są urocze :)))
Torebka była w jednym egzemplarzu ,sprzedałam .....
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Administrator
Bluza jest rewelacyjna! Myślę że każdy chłopiec chciałby taka :) Znam takiego, który gdyby tylko ją zobaczył - od razu chciałby taka samą :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
1) czapka Mikołaja szyta naprędce
2) spodenki "kurczaczkowe" - uszyłam je z resztek materialu, jaki zakupiłam na tuniki rycerskie na bal karnawałowy dla dzieci. Okazało się, że Mateuszek pozostanie przy niebieskiej - będzie Maćkiem z Bogdańca, a Tomcio nie chcial już być rycerzem herbu topór... kim był? zaraz się pochwalę
3) jeden z kolejnych egzemplarzy większej bluzy Spider-Mana
4) maleńka bluza dla dziecka, na wzrost 86 cm. W tym wieku zasłonięcie buzi nie wchodzi w grę, czasem samo założenie czapki to obraza majestatu!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
czapka Mikołaja szyta naprędce spodenki "kurczaczkowe" jeden z kolejnych egzemplarzy dużych bluz tył malutkiej bluzy przód
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a teraz moi Państwo: będę się chwalić szczególnie: jestem dumna z przebrania Tomaszka. Robił wrażenie na balu. Zgodzicie się ze mną, prawda?
pelerynę zrobiłam ze starej, nie używanej poszwy-koperty na pierzynkę. dodałam do niej "podbicie" z czerwonej bawełny (8 zł/mb) - w sumie dwa duże prostokąty. udrapowałam trzy głębokie kontrafałdy i przeszyłam. Kaptur zaś i tuniki: zmodyfikowałam wykroje z Burdy: kaptur zyskał mnisi szpic, kołnierz kaptura to "góra" bluzy burdzianej, tunika - bluza bez rękawów, zapinana po bokach na zatrzaski. krzyże zaś wycięłam z mojej za małej koszulki... zatem idea paczworkowa osiągnięta! Jakaż ja jestem zdolna, prawda! ;)

na końcu w rzędzie maleńka torebka, jaką uszyłam z obciętych nogawek dzinsów męża: dodałam odblask, bo ostatnio mam "schiza"na punkcie bezpieczeństwa o zmierzchu i we mgle...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
UvJ2 Ulryk von Jungingen MzB 2 Maćko z Bogdańca torebka jeansowa z odblaskiem
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ciąg dalszy chwalenia się:): jak szaleć to szaleć ;)

otóż: siostrzeniec aktualnie czytał "Krzyżakow"; dostanie zatem bluzę, też z odblaskami... zauważyłam właśnie, że z przodu nie wycięłam dziurki do pokazania szóstego hufnala... ależ mam czerwony nos, właśnie wróciłam z chłopakami z sanek

No i wspominane przeze mnie "mnisie szpice"

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jestem pełna podziwu! Te stroje mnie zachwyciły. Dzieciaki pewnie szalały z radości, że będą miały najpiękniejsze stroje. SUPER!

23 strony: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.