Wersja do druku

23 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pajesi masz jeszcze jedną stronkę z kostiumami.
http://www.sewingpatterns.com/search.php?new_category=search&search=costumes

A sukienka śliczna.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
och, jak dawno niczym się nie chwaliłam (chociaż szyłam) :) ;)
w załączeniu chciałabym pokazać spodenki moich chłopców, które szyłam jakiś czas temu, z tkanin zakupionych w etasiemce - jeszcze dawniej (zimą). Jedne są na modelach, inne leżą sobie płasko na podłodze;) Niebieskie są z bawełny w białe kropeczki;)

--- Ostatnio edytowane 2013-06-09 13:02:56 przez pajesia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
właśnie wstawiłam torebkę :okok:na konkurs Łucznika. Trzymajcie kciuki:okok:, proszę :) chłopaki i dziewczyny :):papa2:
Opis:
torebka uszyta z resztek tkanin bawełnianych. Ucha zrobione są z podwójnej linki konopnej.
Wykaz węzłów:
Strona z niebieskim statkiem: od lewej: węzeł ratowniczy bez końca, podwójna ósemka, węzeł kochanków, węzeł sztauerski (ósemka potrójna) , zakończenie liny: kurza stopka
strona z czarnym statkiem (od lewej) : węzeł ratowniczy hiszpański, węzeł kochanków, węzeł kochanków, podwójna ósemka. Poszczególne końce liny zakończone kurzą stopką

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
wnętrze strona z niebieskim statkiem na białym tle strona z czarnym statkiem na niebieski tle
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo ładna torba:) Spodenki dla chłopaków też super! :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziękuję Gosiu. To mój pierwszy paczwork, chociaż nie pierwsze kwadraty uszyte tą techniką. Pierwsze, być może poprawię (porozjeżdżały mi się kąty i w ogóle) i coś z nich może kiedyś wymyślę. A najprędzej - ujrzą okrągły segregator - jeśli w ciągu tygodnia tego nie zrobię
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczna ta błękitna sukienka. Szkoda, że nie jest długa do ziemi albo krótsza, wtedy jeszcze lepiej, by wyglądała. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dawno dawno temu, Małgosia pisała o sukience Kopciuszka, który z łachmaniarki zamieniał się w gotową do pójścia na bal. to działo się na scenie na oczach widowni.
to było chyba tutaj: https://ekrawiectwo.net/board/thread/72168/znacznik-dlugosci-spodnic-z-proszki/?page=1#post-72223
Filmu juz nie ma, może ktoś umiałby go znaleźć?

jak zrobię zdjęcia pokażę Wam moją wersję łachmanków Kopciuszka, który, obracając się na scenie, zmienia łachmanki w piękną srebrną suknię, z trenem. Strój inspirowany strojem opisywanym przez Małgosię.
PS Mateuszek w szkole grał Kopciuszka właśnie i dlatego suknia powstawała :)

23 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.