Wersja do druku

23 strony: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
od prawej:
bluzka 129, Burda 2/2011 , lubię ją bo ma paski jak zebra, ponoć modna w tym sezonie! ;), szyłam ją z resztki dzianiny, którą kupiłam taniutko w sklepie :p
top "krzyżak" model 114, burda 7/2010.
Uszyłam go z resztek dzianiny, która została mi z szycia sukienki. Plecy sztukowane z dwóch kawałków. też go lubię. ale marszczy się na plecach, trzeba by go jakoś poprawić - proszę o sugestie :)

--- Ostatnio edytowane 2011-05-30 13:06:45 przez pajesia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a teraz spodnie, które uszyłam sobie wg moich rozprutych starych spodni. Tamte się zużyły, a ponieważ je lubiłam... postanowiłam dać im drugie życie.

--- Ostatnio edytowane 2011-05-30 13:14:41 przez pajesia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
w ramach wykorzystywania resztek: bluzka, model 129, Burda 2/2011.
Resztka szarej dzianiny i szarobiałej koronki. Krótsza niż przewiduje model z Burdy, bo do talii, ale szalenie podoba mi się tył z koronki właśnie. I ten rękawek. Przez przypadek prawy.
I jak, mogą być, te moje dzieła - szyjątka - jak nazwała je Marzenka

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo ładne rzeczy
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No cóż ,żeby się nie powtarzać to powiem tak urocze te szyjątka...:DA poważnie to bluzeczki są naprawdę bardzo udane i spodnie po reanimacji też :angel:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne rzeczy szyjesz :)
Avatar użytkownika
Administrator
Bluzka z dekoltem mi się nie podoba i faktycznie widać ze coś z nią nie tak :/ Sukienkę ja bym jednak zmniejszyła :D ale skoro dobrze się sprawdza taka luźniejsza to zostaw :)

Bluzka w paski to Hit tego lata wiec jak najbardziej jestem na tak! Top "krzyżak" świetny! Niestety ja nie mam biustu żeby takie nosić a bez stanika nie wyjdę więc niestety on nie dla mnie chlip chlip... a szkoda.
Spodnie bardzo fajnie Ci wyszły i do tego najmodniejszy kolor :> Pewnie fajnie wyglądają w połączeniu z bluzką w paski :)

Heh bluzka z koronką innowacyjna, że tak powiem :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluzka z dekoltem mi się nie podoba i faktycznie widać ze coś z nią nie tak :/ Sukienkę ja bym jednak zmniejszyła :D ale skoro dobrze się sprawdza taka luźniejsza to zostaw :)

Bluzka w paski to Hit tego lata wiec jak najbardziej jestem na tak! Top "krzyżak" świetny! Niestety ja nie mam biustu żeby takie nosić a bez stanika nie wyjdę więc niestety on nie dla mnie chlip chlip... a szkoda.
Spodnie bardzo fajnie Ci wyszły i do tego najmodniejszy kolor :> Pewnie fajnie wyglądają w połączeniu z bluzką w paski :)

Heh bluzka z koronką innowacyjna, że tak powiem :)
dzięki za opinie :), bluzkę pewnie wyrzucę, a co z sukienką - to jeszcze zobaczę, może sprezentuję mamie, jest trochę bardziej przy kości... :)
a o krzyżaku dla Ciebie tak sobie myślę - jakbyś miała biustonosz bez ramiączek albo taki z ramiączkami do przypięcia skrzyżnie na plecach, ramiączka bluzki przykryłyby je - polecam go wszystkim - baardzo wygodny
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajna ta bluzeczka ,,krzyżak", widząc ją z przodu nigdy bym nie pomyslala, ze tak ma zrobiony tył.
A bluzeczka z wykorzystaniem resztek materiału i koronki rewelacja!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Mam staniki do noszenia ciuchów z odkrytymi ramionami ale jakoś nie czuję się w nich komfortowo mimo, że są dobrze dopasowane. No nic... pomyślę.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

23 strony: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.