Wersja do druku

23 strony: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pajesiu spodenki dla chłopaków superowe z jakiego materiału szyłaś?Sukienka w kratkę wymaga skrócenia KONIECZNIE,a sukienkę taką jak Sus też mam tylko amarantową świetna jest i dobrze się w niej czuję.Czekam na efekt końcowy!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trinny, te spodenki ostatnie szyte były ze sztruksu. Jedne jasnobrązowe, drugie zielono-wojskowe (kolor się przekłamał). Tego zielonego było trochę więcej, więc uszyłam dwie małe kamizelki z wykroju na strój piracki I(z Burdy ze strojami karnawałowymi; i spódniczkę prostą mini na wzrost 128cm (nie pamiętam, z której Burdy). Ciągle nie obfotografowane.
Sukienkę Sus dziś skończyłam; nawet zrobiłam zdjęcia na wieszaku, ale nie przerzuciłam na PC - muszę chłopaków najpierw spać zagonić ;)
Wyszła rewelacyjnie i jeszcze chyba nie czułam takiej radości szyjąc ją! Co więcej: wcale jej nie powiększałam, a wyszła dobra, nie za ciasna, dopasowana ładnie. Dzianina miękko się układa, bardzo elegancka. Pochwaliłam się sąsiadce: była pełna podziwu dla fasonu i (nie ukryję) moich zdolności. Synowie (muszę nad nimi popracować;))powiedzieli: może być, mamo, ;)
Avatar użytkownika
Administrator
O wreszcie skończona - bałam się, że nie doczekam tego dnia ;) Zapodawaj fotkę :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wklejam zdjęcia Naszej Sukienki. Niestety, są kiepskiej jakości... coś telefon zrobił mi się wrażliwy na natężenie światła:-S
postaram się zrobić zdjęcia na sobie.

--- Ostatnio edytowane 2011-04-02 22:34:42 przez pajesia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Teraz powklejałam zdjęcia kamizelek i spódniczki, jakie uszyłam onegdaj z resztek sztruksu, które zostały mi po uszyciu spodni dla synków.
Początkowo podszewka była w krateczkę biało-żółtą, ale chyba nie pasuje. W jednej z kamizelek już zmieniłam ją na dzianinkową "panterkę" wojskową. W sam raz dla naszej koleżanki, która uwielbia styl wojskowy;)

wykroje Kamizelki i Spódniczki pochodzą z Burdy z ub. roku.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Pomimo niezbyt dobrej jakości fotek, sukieneczka jest fajna, szczególnie przyciąga uwagę głęboki dekolt ( a piszę to jako krawiec, a nie jako mężczyzna}.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wszystko super, aż serce się raduje i zazdroszczę Wam że możecie tworzyć, ja muszę chyba wybrać się na badania bo ostatnio 95% mojego czasu zabiera mi ból silny głowy,:( który nie pozwala mi nic robić. Pejesiu piękne rzeczy szyjesz.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pajesiu - ten dekolt też wygląda mi na bardzo głęboki,bardzo seksi ...
bez stanika trzeba będzie ją zakładać?
Podoba mi się szalenie wykrój kamizelki ..lubię takie powyżej stanu- i kamizelki i pulowerki

Madziu - koniecznie idź szybko na badania,nie lekceważ tych objawów.
Życzę Ci by szybko minął ten niekomfortowy okres.
Pozdrawiam :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Powiem wam, że tą sukienkę szyłam kilka lat temu mojej młodszej córce - mówi, że jest to jej ulubiona kiecka :D Jest naprawdę efektowna i bardzo uniwersalna - pod spód można włożyć wszystko ;-)

Madziu - idź do lekarza!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Zdjęcia faktycznie kiepskie ale z tego co widać to wyszła naprawdę świetnie!! O i tak sobie pomyślałam (bo Ty masz pasek w kolorze sukienki - a u mnie ejst w kontrastowym kolorze), że możnaby na pasku naszyć kokardę - taką małą, prostą. Myślę, że ładnie by wyglądała :)

Bardzo podobają mi się kamizelki i spódniczka :) Świetnie uszyte i fajnie to "moro" wygląda :D

Madziu koniecznie do lekarza! Nie ma co zwlekać z wizytą, tracisz i czas i pieniądze (nie szyjąc) a możesz sobie pomóc!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

23 strony: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.