Wersja do druku

23 strony: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
O jej!!!!!B-)EXTRA!!!Ale Lord ma płaszczor nawet brata schwycił ciekawe co z nim teraz zrobi?????Fajny strój i chłopaki!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
21 marca, w pierwszy dzień wiosny, w naszym przedszkolu było święto: Imieniny Grup.
Dzieci z każdej z grup, miały przyjść ubrane w elementy strojów nawiązujące do nazw grup, np: czapki dla krasnali, misiowe uszy...
Chłopcy są w grupie, która nazywa się "Księżniczki i Rycerze" ; zażyczyli sobie być Lordem Vaderem (Tomcio, strój z balu) i Darth Maul'em - Mateuszek. Wyćwiczona na płaszczu Jody, z uszyciem płaszcza dla Maula nie miałam trudności. Efekt był porażający ;), sami zobaczcie.
W sumie obydwaj (L.Vader i D.Maul) byli rycerzami, chociaż po ciemnej stronie Mocy... ale się poprawili, według chłopców ;)

--- Ostatnio edytowane 2011-03-23 13:22:13 przez pajesia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Wow przerażający kostium!! Pewnie chłopcy wzbudzili niezłe zainteresowanie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mistrz Yoda miał piękne uszy i wypracowane zmarszczki. Miał też piękne siwe włosy z tyłu głowy.
Płaszcz Yody sięgał do ziemi.
Pamiętamy, że Mistrz Joda, miał trójpalczaste palce z PAZURAMI (wycięte z plastra bez opatrunku i naklejone na trójpalczaste rękawiczki, których wykrój to odrysowana rączka M)
:)
PS. Ten zielony pasek materiału pod brodą miał zasłaniać Mateuszkowi szyję, ale zapomniał schować pod koszulkę ;)

--- Ostatnio edytowane 2011-03-23 16:06:06 przez pajesia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
aby płaszcze były obustronne, pozszywałam poszczególne fragmenty szwem francuskim. Dzięki temu - podszewka (tzn płaszcz Maul'a) i surówka bawełniana (płaszcz Yody) nie siepią się przy szwach.

Dzięki za słowa uznania, Sus! chłopcy zawsze wzbudzają zainteresowanie na takich imprezach, bo wymyślają sobie takie rzeczy, jakich mi się nie chce szukać po sklepach. A w ramach ćwiczenia kreatywności wymyślamy sobie, co i jak ma wyglądać i ... szyjemy. Już chłopaki wiedzą, że nie lubię, gdy mi "opną" nitkę i zgadzają się na niepedałowanie ;) ale chcieliby dobrać się do mojej maszyny;) coś wifama pogubiła części ;), będziemy ją składać, a co?! mechanicy też potrzebni :p

mam zamówienie na dwie bluzy z dinozaurem szczerzącym zębiska :-S
a do sukienki od Ciebie Sus już mam coraz bliżej, nabyłam drogą kupna granatową dzianinę. Mam na nią wielką ochotę, uszyję ją w pierwszej kolejności :)
Avatar użytkownika
Administrator
Mistrz Yoda też bombowy!!!!!!!!!!! Co za precyzja i wierność w odwzorowaniu postaci :) I bardzo fajnie, że razem ćwiczycie kreatywność :)
Czekam też na fotę sukienki :>
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Woooow, stroje ze Stars Wars!!! Identyczne jak oryginały, jestem pod wielkim wrażeniem. :) Na marginesie Darth Maul to chyba się nie poprawił z czasem? Lord Vader to i owszem, w finałowej części powrócił na jasną stronę Mocy... ;)))
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Woooow, stroje ze Stars Wars!!! Identyczne jak oryginały, jestem pod wielkim wrażeniem. :) Na marginesie Darth Maul to chyba się nie poprawił z czasem? Lord Vader to i owszem, w finałowej części powrócił na jasną stronę Mocy... ;)))
dzięki za słowa uznania.
A co do poprawiania się postaci filmowych: w tym akurat przypadku nie jest ważne :) jak to było w kanonicznej wersji (w filmie fabularnym), ważne co w wersji chłopaków. ;) Tomcio lubi Maul'a, bo ma podwójny miecz, i dlatego ulubieniec Tomcia poprawia się w końcu, co nie zostało pokazane we filmie ;) :p
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nienienie, ja się absolutnie nie czepiam wersji chłopców :D jak najbardziej jestem ZA :D tylko myślałam, że coś mi umknęło z filmu, ale to naprawdę nieważne :) Stroje wymiatają, to najważniejsze, skoro taka stara baba jak ja się zachwyca, to co dopiero młodzież :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Woooow, stroje ze Stars Wars!!! Identyczne jak oryginały, jestem pod wielkim wrażeniem. :) Na marginesie Darth Maul to chyba się nie poprawił z czasem? Lord Vader to i owszem, w finałowej części powrócił na jasną stronę Mocy... ;)))
Nie, on od początku do końca był zły ;) W komiksach czy książkach został później odrodzony, ale chyba tylko po to, żeby powalczyć z siłami dobra. O przejściu Lorda Vadera na jasną stronę mocy można dyskutować, bo o ile pamiętam to zwyciężyły względy rodzinne, genetyczne, a nie uznanie wartości jasnej strony.

Bardzo mi się podobają te kostiumy :) Za stara jestem już na to, ale chętnie bym sobie uszyłam jeden lub dwa i pobawiła się na przyjęciu karnawałowym :D

23 strony: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.