Wersja do druku

23 strony: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bluzka model 122 z modyfikacjami - wycięłam mały dekolt, bo "golfik" coś się źle układał. No i musiałabym szukać suwaka, a tak - bluzka ładnie się zakłada. Pliski rzecz jasna - ze skosu.
Bluzka łatwa - przyjemnie i szybko się ją szyło :)
Myślę, że gdyby zamiast kokardy tak przypiąć materiałową różę?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
bluzka z sukienką bluzka
Avatar użytkownika
Administrator
Sukienka absolutnie na twoja figurę Pajesiu!! Super leży :) Masz proporcjonalną budowę ciała, ze sukienka podkreśla biust i bioderka :)
No może i kwiat tez by tu pasował. Chcesz go zrobić z tego samego materiału z którego uszyłaś sukienkę?? A może masz już jakiś kupiony :)

Bluzeczkę już kojażę :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Fajnie w niej wyglądasz Pajesiu!!!To już pewne że 3 osoby w Polsce mają tę sukienkę...:D
Avatar użytkownika
Administrator
Dobrze, że te 3 osoby mieszkają w różnych miejscach Polski ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ekstra to wygląda razem!! Super materiałek na bluzeczkę!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetny krój sukieneczki:)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetnie wygląda ta sukienka, a ja myślałam wcześniej, że jesteś taka odważna i będziesz ją bez tej bluzki.... ;-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetnie wygląda ta sukienka, a ja myślałam wcześniej, że jesteś taka odważna i będziesz ją bez tej bluzki.... ;-)
:D
już jej nie mam (bluzki) - została mi zabrana ;) bo koronki modne w tym sezonie;)

--- Ostatnio edytowane 2011-04-06 08:54:24 przez pajesia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No mam cię :Dpół forum przegrzebałam ,zeby znalęźć twój wątek:-S.Bardzo ładne szyjątka,bardzo:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bluzka 112 - pytałam kiedyś Was na forum, jak wykończyć dekolt. Rękawy ma krótsze niż przewiduje projekt, bo na takie wystarczyło dzianiny.
kolejna bluzka, uszyta jako pierwsza - źle leży mi na szyi, ciągnie się; nie lubię jej. Ciąg na ramionach skróciłam, bo dekolt robił mi się do pępka.
sukienka w kwiatki - modelka była taka ponętna w tym modelu - na mnie wisi - a uszyta wg wymiarów moich i tabeli Burdowej. Jest za duża. Ale chyba nie będę jej zmniejszać, bo jak ją nosiłam w ostatnie upalne dni (28st C) było mi w niej chłodno i przyjemnie. Jedyną zmianą jaką dopuszczam to wciągnięcie gumki w szew między górą a dołem.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
model 142 , Burda 5/2010 model 142 , Burda 5/2010 model 129 , Burda 1/2011 model112 Burda2/2010

23 strony: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.