Wersja do druku

23 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:okok: Odlotowi sa Twoi piraci.:oklasky:
Wygrasz ten konkurs pajesiu nie może byc inaczej....
Rewelacyjnie uszyte i zaprezentowane są te kostiumy.
Trzymam kciuki i chucham,chucham,chucham w nie na szczęście:buzki:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
alez grozni piraci :boisie:
i jaka dbalosc o szczegoly, nawet o butach pomyslalas, dredy tez pewnie sama zrobilas, super!!! :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ależ ci piraci rewelacyjni! Postrach dla jednych, do podziwiania - dla innych! Fantastyczni! I kamizelka skopiowana - bajka!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piraci rewelacja!
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
super :D:oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Przebrania doskonałe. A tak na marginesie. Mó Misiek też idzie dzisiaj na bal i najpierw wymyślił, że chce robota (pudła taśmy etc., potem rycerza (klasyka) a teraz idzie w przebraniu robota... ludziowego (mam nadzieję, że to to samo co humanoidalnego) czyli... spodnie i koszulka:rotfl:
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przebrania doskonałe. A tak na marginesie. Mó Misiek też idzie dzisiaj na bal i najpierw wymyślił, że chce robota (pudła taśmy etc., potem rycerza (klasyka) a teraz idzie w przebraniu robota... ludziowego (mam nadzieję, że to to samo co humanoidalnego) czyli... spodnie i koszulka:rotfl:
o, to coś jak C3PO
Avatar użytkownika
Administrator
Piraci są odlotowi! Bardzo pomysłowe i czasochłonne :tak: trzymam kciuki za wygraną :D

]PS. jak te dzieci szybko teraz dojżewają - już mają brody w tak młodym wieku :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne stroje!!!Piraci oryginalni!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
DZięki Dziewczyny! stroje powstawały powoli, ponieważ chłopcy długo namyślali się i zmieniali koncepcje. A pomysłów mieli mnóstwo:boisie:, było sporo dyskusji na temat :klotnia: co kto włoży i jakie, dochodzili do:plask: konsensusu w tej jakże ważnej sprawie, potem już następowała zgoda, cisza i spokój :plotki: :pocieszacz: szli bawić się klockami :)

najpierw chłopaki oświadczyli Pani Ani Rudowskiej, że oni to przebiorą się za Piratów z Karaibów, Mateutek za kapitana Jacka Sparrowa. To od niej dostali koraliki nanizane już na sznurki. Potem powstały korpusiki koszul, bez kołnierzy, bo szyłam je pierwszy raz w życiu, więc miałam pietra. Potem doszły kamizelki: dobrze, że akurat miałam tkaninę, która pasowała kolorystycznie i można ją było odwrócić na drugą stronę - to dla strojnisia W.Turnera. Na końcu powstały spodnie - rurki wg wykroju z Budy; jak zrobi się cieplej, będą śmigać w nich do szkoły :)
a co do tempa wzrostu chłopaków - to faktycznie - rosną szybko - a dopiero co się urodzili ;) :D

23 strony: « < 17 18 19 20 21 22 23 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.