Wersja do druku

23 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O kurcze jestem w szoku! Wspaniałe stroje, bardzo pomysłowe. Najbardziej podoba mi się krzyżak z tej racji że w zeszłym roku byłam w Malborku i zamek mnie po prostu zauroczył :) Dzieciaki musiały być przeszczęśliwe!
dzięki za uznanie;
tak, Malborek (tak Tomcio nadal wymawia) jest imponujący. Tomcio był nie byle którym krzyżakiem, ale samym, cytuję: "Ullykiem von Jungingenem" ;)
Zapomniałam o broszkach do przypięcia na "kołnierzu" kaptura: miały to być okrągłe naklejki z napisem: "jestem przyjacielem misia Paddingtona" ;) jeszcze większe wrażenie dla dorosłych ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
przypomniał mi się jeszcze jeden pomysł na przebranie dzieci: w zeszłym roku szkolnym (2008/09), uszyłam chłopcom czapki Noddy'ego. Niebieskie z okrągłym dzwoneczkiem. Do tego dodać czerwoną bluzę, żółtą chusteczkę pod szyję i niebieskie rajstopki - jeśli zimą, a spodenki gdy ciepło ;)
czapki te bardzo podobały się, byłam zaczepiana przez przechodniów zapytaniem, gdzie je kupiłam ;) chłopcy biegali w nich przez całą jesień i wiosnę

--- Ostatnio edytowane 2010-01-30 22:23:10 przez pajesia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
czapki Noddy'ego
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
moje nowe dzieło: spódniczka dla naszej przyjaciółki z przedszkola. Nie uwierzycie: pierwszy raz w życiu szyłam spódniczkę.
Krój - własnoręczny pomysł, rozmieszczenie naszywek i ich dobór: moi chłopcy. Rośnie młoda kadra ;) pasjonatów krawiectwa.
Spódniczka jest "kręcąca" się - sprawdzone ;)

--- Ostatnio edytowane 2010-02-13 22:33:03 przez pajesia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
tył przód
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiosna idzie :) już widzę jakie było szczęście ,i kręcona do tego :) super
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
na razie radość, radość tworzenia, mieliśmy my, i to myśmy sprawdzali ;) czy się kręci, chłopaki stwierdzili, że jednak fajniej jest w w spodniach brykać ;) urodziny Julci dopiero we wtorek ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziś uszyłam torbę dla Julci. Czekała wycięta, a ja czekałam na wenę, jak ją ostatecznie pozszywać... Szyło mi się znakomicie. Torba jest dwustronna.
Synuś przyniósł swoje najcenniejsze i najpiękniejsze naszywki, by je naszyć (a właściwie naprasować, bo to naprasowanki - tak to się nazywa? )
no i proszę: tak wyszła:
Zdjęcie z wozami strażackimi nieostre, przepraszam, ale oddaje ideę, po drugiej stronie jest samolotorakieta.

Światło takie żółte - pozmieniało kolorystykę, to tak a propos "jak profesjonalnie fotografować ubrania" ;)
lepiej wyszłoby przy dziennym świetle. Może jutro zrobię nowe zdjęcia, to zmienię.

zgodnie z obietnicą, wstawiam nowe zdjęcia, zrobione przy świetle dziennym. Od razu widać różnicę.
Jedno zdjęcie zostaje - to bez naklejanek.

--- Ostatnio edytowane 2010-02-19 18:35:29 przez pajesia ---

--- Ostatnio edytowane 2010-02-19 18:36:44 przez pajesia ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
torba bez naszywek
Avatar użytkownika
Świeżynek
No cudowni to wygląda macie panie talent i checi.Ja niewiem dlaczego nie moge dodać zdiecia obiecałam dać śpiworek na sanki i zanic mi nie pobiera musi syn zato sie wziąść.niemożna być dobrą w każdej dziedzinie hehehe Fajne te torby i pomysłowe naklejanki:))))
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spódniczka dla Julki bombowa! :D Wszystko zresztą, pajesiu, godne pochwały. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
No cudowni to wygląda macie panie talent i checi.Ja niewiem dlaczego nie moge dodać zdiecia obiecałam dać śpiworek na sanki i zanic mi nie pobiera musi syn zato sie wziąść.niemożna być dobrą w każdej dziedzinie hehehe Fajne te torby i pomysłowe naklejanki:))))
Zenobio TUTAJ krótka instrukcja, jak opublikować zdjęcie :)

Nie no spódniczka I klasa, piękny słoneczny kolorek i aplikacje. No i jak się kręci to już w ogóle francja-elegancja. Pamiętam, jak w przedszkolu chciałam mieć tz. lambadę. Niestety nie doczekałam się takowej ;)
Torebka fajnista :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam Cie Susanno ja tak właśnie chciałam dołączyń te zdiecia ale nie mogłam .No i mam problem bo syn mi orzekł że coż tam jest nie tak nawet nieumiem powtórzyć.Jutro na jego kompie posiedze a on mi to zrobi bo wie że dla mnie to ważne.
Bardzo dziekje Ci Susanno jesteś bardzo miła i wiem że jak znowu bede miała problem pomoc nadciągnie!!!!!!.A tymczasem spokojnej nocy i do jutra kochaniutkie:))))

23 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.