Wersja do druku

154 strony: « < 28 29 30 31 32 33 34 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mnie też nic nie zachwyciło, chociaż parę rzeczy się podobało.Zapadły mi w pamięć spodnie dzwony (127), ale te uszyłabym z prostymi nogawkami, sukienka (123) i płaszcz (107)- który można szyć latami, więc na dzień dzisiejszy nie dla mnie.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję za link Sus.:)
Ja widzę dla siebie modele :oczko: np.
płaszcz 131 i 107 i 108,spodnie 124,sukienka z przeróbka dekoltu 125,sukienka 115,
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mi się podoba połowa numeru!! normalnie szok!!
Takiego płaszcza szukalam w slkepie 2 miesiace, potem kupilam jakikolwiek :P więc tę burde muszę mieć!! :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Eeeee to wydanie burdy mnie nie zachwyciło ,niestety ...i pokusiłam się na wydanie dla dzieci i też jestem rozczarowana.Myślałam ,ze się bardziej postarają .No ale cóż ,mają wzloty i upadki,może za jakiś czas coś jednak mnie z nich przekona i rusze ten środek z formami:zawstydzony:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Eeeee to wydanie burdy mnie nie zachwyciło ,niestety ...i pokusiłam się na wydanie dla dzieci i też jestem rozczarowana.Myślałam ,ze się bardziej postarają .No ale cóż ,mają wzloty i upadki,może za jakiś czas coś jednak mnie z nich przekona i rusze ten środek z formami:zawstydzony:
wydanie dla dzieci było wyjątkowo rozczarowujące, praktycznie wszystkie modele są w magazynach z lat wcześniejszych...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mnie smuci to, że w Burdzie jest tak mało propozycji dla chłopców. Co prawda, ze spodniami niewiele się wymyśli, ale mogłoby być więcej koszulek, bluz czy kurtek... a nie tylko sukieneczki ;):uoeee:
i nie tylko do wzrostu 128, z którego moi właśnie wyrastają, ale też w rozmiarach pośrednich 134 - 150 cm, które pojawiają się nader rzadko

--- Ostatnio edytowane 2011-10-02 10:07:26 przez pajesia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgodzę się. W Burdzie biednie:(
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Świeżynek
ja kupilam wczoraj burde dla dzieci ale dla mojej cory nic nie ma w rozmiarze..musialabym zmniejszac, albo szyc juz na wyrost kilka miesiecy wczesniej..ale nie ma w tej burdzie az tak wiele ciekawych ubranek...musze przywiezc od tesciowej moje stare burdy, bo widze, ze duzo sie powtarza ...mam ich wiele, wiec mozna cos wybrac..nie wiem czy jest sens kupowac co miesiac nowa burde..
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Martynka ja też mam problem z tym, że w burdzie dla dzieci te rozmiary są dosyć duże. Mam chyba 2 starsze egzemplarze tych burd dla dzieci i prawie wszystko się powtarza.

Jeżeli ktoś kupuje Burdę co miesiąc może się zainteresuje tym http://www.godealla.pl/promocja/online/58323/7140-zl-zamiast-14280-zl-roczna-prenumerata-magazynu-burda-z-przesylka?n
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny - właśnie przybiegłam do domu z najnowszą Burdą w rękach i wypiekami na twarzy! Kupowałam w kiosku bilet i wziełam do ręki z postanowieniem że nie kupie, bo mam już 14 Burd i muszę z nich szyć, plus zapisałam się na kurs papavero - więc mam zamiar sama konstruować. Skończyło się na tym że poprosiłam Panią o odłożenie gazety i pobiegłam do bankomatu :)
Po szybkim rzucie oka na skrót zdjęć na początku i rozpiskę z modelami w środku spodobały mi się bardzo 4 sukienki i 2 żakiety - więc biegiem do bankomatu :)
Sus- jako "nosicielka" sukienek powinnaś być usatysfakcjonowana :)

154 strony: « < 28 29 30 31 32 33 34 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.