Wersja do druku

9 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdjęć na sobie jeszcze nie wprodukowałam, ale zrobiłam je dwóm moim kolejnym sukienkom.
Pierwsza, uszyta na wesele (zagraniczne) gdzie nie miałam pojęcia jak się dziewczyny ubierają, bo zaczynało się już od 10 rano. Więc jak prawdziwa kobieta zaopatrzyłam się w dwie kreacje. Ta na zdjęciu taka bardziej koktajlowa na dzień, uszyta samodzielnie, a drugą miała długą czerwoną z gorsetem, kupioną. Musze przyznać, że była to jedna z moich bardziej denerwujących prac. Jedwabny szyfom, był tragiczny w krojeniu i szyciu, a dół pomimo setnego wyrównywania cały czas wydaje mi się krzywy. Do tego po praniu skurczyła się podszewka i sukienka zrobiła się nieco zbyt obcisła. Co prawda jest to motywacja aby zrzucić kilka kilo, ale jak wiadomo, to nie takie proste...
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I druga, z karmelowej wełny. Tutaj udało mi się znaleźć idealnie pasującą fajną podszewkę w paski. Jak to mówią małe a cieszy:D
Pewnie powiecie, że to co robię jest bardzo klasyczne, ale po pierwsze takie lubię i czuję się w takim stylu dobrze. Po drugie używam ich do pracy, gdzie niestety mam wiele oficjalnych spotkań z Panami w garniturach. I po trzecie i ostatnie, staram się dobierać fasony jak najlepiej do swojej figury.
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Hej Kasia...
Twoje sukienki są po prostu boskie, lubię taki właśnie nieskomplikowany krój, a do tego jeszcze tkaniny jednokolorowe. Super są Twoje sukienki.... Ta ostatnia podoba mi się najbardziej :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne sukienki...

Wciąż się zastanawiam, dlaczego nie szyję sukienek dla siebie... Oprócz letnich, a i z tym w ostatnich latach cienko... Ale kiedy się ogląda takie śliczności...

Pokaż jeszcze kilka, a zmobilizujesz mnie całkowicie ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
O matko jakie piękności!! Obie sukienki bardzo mi się podobają ale ta z wełenki absolutnie skradła moje serducho!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Kasiu z jakich numerów Burdy korzystałaś? Ja jeszcze nic z burdy nie szyłam ale mam kilka gazet z zaznaczonymi rzeczami do uszycia :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Piękne po prostu:)
________________________________________________________
Wysz(ż)ywam się:)na http://cantara.pl
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Naprawdę idealnie dobrałaś podszeweczkę do sukienki.Sama sukienka dość stonowana ale bardzo ładna i elegancka.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zazwyczaj w prostocie jest elegancja, piekne!:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kasiu z jakich numerów Burdy korzystałaś? Ja jeszcze nic z burdy nie szyłam ale mam kilka gazet z zaznaczonymi rzeczami do uszycia :)
Droga Jusik,
Jedwabna sukienka w drobne kwiatki - Burda 10/2000 model 137
Bawełniana sukienka z haftem - Burda 4/2011 model 135 ( musiałam zmniejszyć wykrój - ja mam rozm.38, a w Burdzie sukienka jest od rozm. 44 )
Wełniana princeska - Burda 10/2009 model 119 - przerobiłam środkową część przodu, żeby była bez zakładek,
Jedwabna sukienka szaro -beżowa w kółka - nie mogę znaleźć Burdy , z której ją szyłam
Karmelowa sukienka z wełny - Burda 11/2007, model 107 ( to już moja trzecia sukienka z tego wykroju i każda ma zupełnie inny styl )

Pozdrawiam,
Kasia
________________________________________________________

9 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.