Wersja do druku

30 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo dziękuję :)niestety mało praktyczna, również przez materiał... sukienka ma być na wesele, wiadomo, człowiek się rusza, je itd. a tu wszystko widać... co najgorsze wszystko czego nie trzeba:(.. myślę żeby dodać takie coś na brzuszek i żeby się schodziło luźno do tyłu ??? co wy na to??? z tyłu to ma luźno opadać... taki plan...
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
?? pewnie tak zrobię, bo ładnie kamufluje, tylko nie wiem jak obrębić koronkę, czy sam owerlok wystarczy?? a w między czasie skończyłam spodenki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Edytko, dlatego wszyłam podszewkę, sypie się okropnie, cała jestem czarna, wszyłam podszewkę również z powodu cekinów i dość twardej aplikacji, dla niuńki mogły by być niewygodne do noszenia.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dobry pomysł z tą podszewką w spodenkach na pewno będą wygodniejsze w noszeniu,co do sukienki to nie mam przekonania co do twojego pomysłu,a nie dałoby ci się wszyć pod spód cieniutkiej podszewki ja bym tak zrobiła ale oczywiście to jest tylko moje zdanie,zrobisz jak będziesz chciała :tak:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:) pewnie tak to będzie, bo jakoś mi się nie widzi do niej taka doszywana narzuta ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zgadzam się z Edytą podszewka to jest to
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podszewka i tylko podszewka to moje skromne zdanie.i matko kochana dziewczyno czy Ty od siebie zawsze tak dużo wymagasz?????Wypalisz się od razu na poczatku.Pozwól sobie na małe niedociągnięcia to następny ciuszek uszyty lepiej bedzie Cię cieszył jak najlepszy prezent.a w sukience nie widzę tych straaaasznych błędów:boisie::buziak:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Przejrzałam wątek wnikliwie, błędów nie widać, a dekolt to już całkiem seksowny Ci wyszedł. Sukienka bez tego czegoś ale za to na podszewce (a może druga warstwa materiału, jak nie za gruby??) będzie bardziej elegancka.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A wiecie, że ja sobie ostatnio kupiłam - halkę! :jezyk_oko: Chyba się starzeję... Właśnie do noszenia pod sukienkę - mam taką trykotową, z lekka jak na moją figurę przykrótką. Sprawiłam sobie do niej getry 3/4 i halkę właśnie, żeby sukienka się nie kleiła do getrów czy jakiś tam grubych rajstop.

Ja i halka - starzeję się. Definitywnie ;-)

Monisia - wszyj podszewkę! ;-) Skrojoną se skosa, z dwoma tylko szwami na bokach. Chyba, że masz zamek z tyłu, bo nie pamiętam zdjęcia. W takim przypadku - nawet z jednym szwem! ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak moje kochane i kochani ;)... tak zrobię, byłam na weselu jak zwykle w małej czarnej, nie mniej jednak do tej mojej wymyślonej w locie, kiecki wszyję coś czy to na wierzch czy też pod spód :) i dziękuję Wam wszystkim, że podniosłyście mnie na duchu, bo trochę zwątpiłam w siebie...

no i jeszcze :) udało mi się w miarę poprawić te zaszewki, już się teraz dobrze układa...sukienka nie ma zamka bo zwyczajnie nie umiem go wszywać porządnie, poza tym lubię jak stanik czy tam góra (jak zwał tak zwał) ciśnie... wtedy wiem jak dobrze go dopasować żeby stworzyć nazwijmy to " złudzenie optyczne" ;), poza tym przy moich gabarytach;) wszystko na siebie naciągnę, gorzej jak muszę naciągnąć cos na manekinkę moją kochaną "mańkę" :)

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie :)

--- Ostatnio edytowane 2011-09-18 12:31:16 przez MonikaB ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienka wygląda bardzo dobrze na moje oko, ale pewnie inaczej ja widziałaś oczami wyobraźni i stąd ta samokrytyka, ale jest naprawdę ok :oklasky: , spodenki też super
________________________________________________________

30 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.