Wersja do druku

30 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki Aga moja Przewodniczko :buziak:
Wniosek jest jeden - muszę się po prostu przyłożyć do tego co robię.
To trudne bedzie przy moim charakterze ale nie jest niemożliwe:oczko:
Może będę mogła kiedyś się pochwalić dobrym wykonaniem
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aguś, dzięki... spróbuję metody kopiowania :) chwilowo mam urwanie głowy z moimi wymyślonymi remontami, i wesele w sobotę sen z oczu zgania bo nic jeszcze nie naszykowane, ubolewam że nie mam czasu na szycie...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Po długiej nieobecności, spowodowanej notorycznym brakiem czasu na wszystko:)staram się jak najczęściej być na forum by wiedzieć co nowego się urodziło :)
wrzucam małe co nieco:)

Jesień to moja ulubiona pora roku, tuniki, płaszcze, wszystko zakryte ale nie do końca:) długie rękawy, grube rajstopy, kozaczki :)

pozdrawiam Was wszystkich Gorąco :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
można i z paseczkiem :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo podobają mi się takie tuniko-sukienki,świetnie na tobie leży,fajne są takie proste fasony do tego paseczek,botki i można iść na jesienny spacer a w tym roku piękna złota jesień :tak:
Avatar użytkownika
Administrator
Uwielbiam tuniko-sweterki! Niezwykle wdzięczny ciuch. U Ciebie świetnie wygląda z paskiem :tak: bardzo mi się podoba.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Moniko aż musiałam zajrzeć w Twoją galerię bo już nie kojarzyłam....zdecydowanie za długo czekaliśmy na następne twoje dzieło(żarcik).Super tunika z paseczkiem jak dla mnie dużo ciekawiej wygląda!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W takim ciuszku aż się nogi rwą na jesienny spacerek:) Piękna tunika i Ty w niej pięknie się prezentujesz. A jeśli chodzi o pasek to jak moja przedmówczyni wolę tę wersję:rotfl:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
masz świetną figurę i pięknie wyglądasz w tej tunice. Rzecz na wiele okazji, do pracy też.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo dziękuję za miłe słowa :)
dziś wstawiam spodnie dresowe z tego samego materiału co tunika, tylko tunikę szyłam na lewą stronę, a w spodnie wszyłam lampasy właśnie z lewej strony materiału, żeby nie były całkiem jednokolorowe ;)
nie bardzo chciał mi pozować ale nie pozwolił sobie uciąć głowy :)
ach ta dzisiejsza młodzież;)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Młodzież jak widzę lekko zawstydzona a niepotrzebnie, spodnie choć dresowe układają się naprawdę dobrze. Przynajmniej moim niefachowym okiem:)
________________________________________________________

30 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.