Wersja do druku

30 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monisiowe życie( też szycie) :)

Witam Wszystkich bardzo serdecznie, wczoraj odpaliłam moje maleńkie łuczniki, zniosłam mańkę ze strychu, no i zaczęłam moje pierwsze kroki po wielu, wielu latach nie szycia niczego... nie koniecznie mam o tym pojęcie, chociaż zawód mam, praktykę mam, co prawda w akordzie ale zawsze to coś... no ale żeby tak sama, sama to :yyyy:... W tych wszystkich mych lękach wymyśliłam kieckę na wesele... oczywiście z formy nie koniecznie mi wychodzi, nic nie pamiętam... wzięłam moją starą sukienkę i z niej mniej więcej, tak lubię najbardziej + moje widzimisię... no i mam ot i co...
dumna nie jestem, nie myślcie sobie, raczej jest mi wstyd, no ale małymi krokami może jakoś dojdę do wprawy jakiejkolwiek:)
pozdrawiam i zapraszam do komentowania, wszystkie uwagi jak najbardziej cenione, postaram się i może czegoś się nauczę ;)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jej, no wydaje mi się żę jest całkiem dobrze :) Bardzo ładna ta koronka jest :D
Będzie elegancko.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no i to było wczoraj, na mańce... a dziś...wszystko nie tak, materiał prześwituje, w świetle dziennym, chociaż wydawał się być fajny, no ale to moje gapstwo... no i widzę jak bardzo nie umiem szyć, zaszewki źle, szwy źle, tylko góra fajna bo ogólnie to nie mam zbytniego dekoltu ;) , a świetnie to leży, no ale... na razie wstawiam co jest, jadę po dziecko do przedszkola i mam pomysł "uprzydatnić" resztę koronki ze stanika... to dzisiejsze moje poczynania...
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Albo zdjecia kłamią, albo ty za duzo wymagasz, bo wg mnie jest dobrze i nie wiedze tych złych zaszewek i szwów
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:), no dzięki, dzięki, dzięki :), zaszewek nie bardzo widać na zdjęciach, zaszewki są na plecach, po pierwsze pojęcia nie mam o zaszewkach, sama je wymyśliłam, żeby spróbować, po drugie przykryję je koronką, sukienka jest jak na mój gust za jasna, zawsze chodzę w czarnym bo praktyczny... zrobię to pokażę... a ta koronka, mi się podoba, babka w sklepie pukała się w czoło jak powiedziałam że chcę dokładnie 35cm:) ale lubię robić na przekór...

Pozdrawiam gorąco:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
i tak na sukienkę muszę poczekać aż wyschnie, niuńka złapała i narobiła plam rączkami, w tak zwanym między czasie wzięłam się za mój drugi pomysł... :) kupiłam sztruks z aplikacją, obmyśliłam komplecik "ala dres" na niedzielne spacery ;)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
oczywiście nie używam formy, robię gotowca od razu na materiale... potem jest już tylko przymiarka góra dwie...gdzieś znalazłam że to się nawet jakoś nazywa w krawiectwie miarowym... hehehe sztruks z aplikacją
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
czekam na modelkę do przymiarki:) na razie mam tyle

pozdrawiam :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
podszewka, źle zszyte nogawki, skręcają się :( się szyją spodenki cenna uwaga dla mnie boki nogawki zszyć od dołu, zapamiętać ;) przed wszyciem podszewki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sliczna jest ta sukienka!:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
I spodnie szałowe! ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka świetnie ci wyszła,spodenki zapowiadają się świetnie,sztruks jest bardzo ładny bo szyłam mojej córce z takiego samego kurteczkę,tylko strasznie się sypał nawet po obrzuceniu,aż do pierwszego prania :)

30 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.