Wersja do druku

30 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
oooo matko, to i tak, że w ogóle wyszło cokolwiek, nie mierzyłam, nie podkleiłam niczego, nie zaznaczałam, tylko wszystko na oko, wszyłam od góry, migotka to krawcowa, a mnie zgubił akord, nie potrafię szyć z fastrygą, ciężko mi idzie ze szpilkami nawet, przypominam sobie że trzeba było przypiąć jak jest już zszyte :zly:, póki nie prułam jeszcze niczego to nie ma takiego żalu, ale jak kiedyś coś nie wyjdzie przez to że nie spięłam, to dopiero będzie lament... ech szycie ty moje:bezradny:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A teraz na dobranoc, pokażę wam co dziś wieczorem wykminiłam ze starej spódnicy z dzianiny i czarnego czegoś tam;)- nie pamiętam :zawstydzony: , jeszcze nie wykończyłam rękawów ale to już tylko szlif, nie wiem czy gumki w nie nie wszyć, w nocy przemyślę sprawę... bluzeczka posłuży mi na poprawinach za tydzień :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziś dorzucam kieckę którą wymyśliłam już jakiś czas temu, ma bardzo wysokie rozporki po obu stronach, dlatego zrobiłam do niej spodenki, świetnie sprawdza się do wysokich kozaczków i czarnych rajstop, góra zrobiona z siatki, rękawy upięte punktowo guziczkami ozdobnymi.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wszystko wygląda bardzo ciekawie, ale lepiej wyglądałoby na żywej modelce ;-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widzę że zapał do szycia masz wielki,trzymaj tak dalej świetnie ci idzie :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pomysłowe ciuszki Moniko!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
właśnie skończyłam moje drugie papavero, rozmiar 38, niestety trochę kombinowania trzeba było uskutecznić, model jest bardzo szeroki w talii i trochę wygląda jak worek, tu na zdjęciu pierwszym... trzeba sporo wszyć żeby dobrze się układało... no i mój drugi zamek kryty wszywany stopką, którą znalazłam, nie wiem do czego ona jest, ale nie do krytych :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
mój drugi zamek kryty :) kolejne podejście do papavero :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No widzisz, czyli jednak sukienka jest z tych ,,workowatych", ale na trzecim zdjeciu wyglada calkiem calkiem . Moze dasz sie namowic i zrobisz zdjecie na sobie, bedzie lepiej widac jak sie uklada. Moze sobie tez wykroj sciągnę, bo ma fajnie zrobione cięcia, a dół to zawsze mozna zwęzić, jak coś.
Widze, ze wszycie zamka tez poszlo Ci dobrze. Tradycyjna stopka do wszywania krytych zamkow wygląda tak, jak pokazuje drugie zdjecie http://ekrawiectwo.net/board/thread/14658/do-czego-te-stopki/?page=1#post-14658
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
zrobię ale później, właśnie rozłożyłam się z malowaniem łazienki:) zrobiłam sobie kawę i siadłam zobaczyć co u Was nowego:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To wypij kawkę w spokoju czytajac forum - ja wlasnie kończę swoją, hehe.
Skoro masz robote w domu, to na zdjecia mozemy poczekac do jutra, jak cos to w niedziele chyba nie bedziesz malowac, nie?
________________________________________________________

30 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.