Wersja do druku

37 stron: « < 31 32 33 34 35 36 37 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie kochane. Ja jako świeżak powiem szczerze, że przydałaby się mała "encyklopedia" ściegów krawieckich maszynowych. Taka ściągawka dla początkujących, który, do czego i przy czym służy. Ja, wiem, że wiele maszyn ma różne ściegi i funkcje. Ale możnaby tą ściągę z czasem rozbudowywać. Żółtodziobom krawieckim jak ja na pewno się przyda.
Jeśli był już podobny temat to najbardziej przepraszam, nie znalazłam, więc z pokorą błagam o oszczędzenie mi bata... ;-) Było o materiale, było o nice, to teraz o efektach ich tańcowania. ;-)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam chciałabym zakupić parę dodatkowych igieł do maszyny, ale nie bardzo się orientuje jaka będzie się nadawała do zszywania bawełnianych cienkich legginsow (puszczeniaszwow) bądź przyszycia łatek. A i czy do szycia zwykłej pościeli bawełnianej nadaje się igła uniwersalna czy jakaś szczególna? Przepraszam że zawracać głowę ale muszę parę rzeczy córci ponaprawiac a że są w miarę nowe to nie chce dodatkowo zniszczyć :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam chciałabym zakupić parę dodatkowych igieł do maszyny, ale nie bardzo się orientuje jaka będzie się nadawała do zszywania bawełnianych cienkich legginsow (puszczeniaszwow) bądź przyszycia łatek. A i czy do szycia zwykłej pościeli bawełnianej nadaje się igła uniwersalna czy jakaś szczególna? Przepraszam że zawracać głowę ale muszę parę rzeczy córci ponaprawiac a że są w miarę nowe to nie chce dodatkowo zniszczyć :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Są specjalne igły do dzianin. Szukaj takich.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dzień dobry,Dziewczyny mam pytanko ,jak zamontować szynę prowadzącą (jak na obrazku),mam Łucznika Zofia 2015 i nie wiem do czego jej wykorzystać?

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Szynę prowadzącą mocujesz pod śrubę mocującą stopkę. Masz to w instrukcji obsługi na stronie 25. Instrukcja dostępna w necie:
http://lucznik.info/public/files/pdf/ZOFIA_2015_manual_PL.pdf
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Świeżynek
agaaffek dziękuję bardzo za pomoc.Mam instrukcje tyle czasu ,a dopiero zauważyłam.Dziękuję!!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Czesc! :) jestem poczatkujaca w szyciu i mam pytanie, jak uszyc u zabawki kota nos, usta i wasy?

ucze sie i nie mam pojecia jak sie za to zabrac? :D mam nadzieje ze mi ktos wytlumaczy lopatologicznie jak takie cos uszyc? :D
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Hej. Ja w zabawkach wyszywam ręcznie. Są to małe rzeczy i do szycia na maszynie niewygodne. Jeśli mam wyszyc np na poduszcze to robie to maszyna. Można również narysować specjalnymi flamasterami do rysowania po materiale.

--- Ostatnio edytowane 2016-10-21 07:54:43 przez Enij ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
A jakim sciegiem to wyszyc zeby tak ladnie wygladalo?

37 stron: « < 31 32 33 34 35 36 37 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.