Wersja do druku

31 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To może na początek trochę wiosny. A ta niebieska sukienka to moje najnowsze osiągnięcie, bardzo się nad nią napracowałam ale efekt wyszedł prawie taki sam jak na modelce, z czego jestem bardzo dumna.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nooo, Magdo, widzę w Tobie konkurentkę w strojach dla dzieci: przeeeeepiękna Pani Wiosna!!!!
napracowałaś się przy niej, prawda? ale za to jaki efekt!
A ta asymetryczna suknia - cudo!
szyj dalej i chwal się, bo jest czym B-)
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyno ,szyjesz takie wspaniałe rzeczy, jestem zachwycona . Chyba z tymi rękawami to nie będzie tak jak mówisz , tylko spróbuj. Sukienki śliczne.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Wreszcie uwierzyłem, że przyszła WIOSNA i to w postaci takiej pięknej młodej Damy. Śliczna sukieneczka PANI WIOSNY i długa suknia też cudowna. Ładnie szyjesz ,Magdo, gratuluję.....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne sukienki.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Granatowa sukienka prześliczna! A dzięki Pani Wiosnie poczułam już zapach wiosny :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jeny, ale wiosenka!!!
Aż cieplej się na sercu zrobiło :D
Pięknie szyjesz!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Magdo - granatowa sukienka wygląda CUDOWNIE!! Jestem pod ogromnym wrażeniem!! Jak z wybiegu :) A Pani wiosna jest prześliczna, urocza, zwiewna i radosna :) Masz wspaniała córę :) Gratuluję talentu w rękach.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pokazałaś klasę Magdo.Sukienki super,teraz to ta wiosna na pewno przyjdzie.Powiem po prostu jesteś bardzo zdolna.:):):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki serdeczne za uznanie,to bardzo miłe.Sukienki szyję tak gdzieś od 2 lat i tylko sukienki, bo w żakietach jestem kiepska, bo albo mi się rękawy kręcą i tak jakoś dziwnie odstają na boki albo im po uszyciu kieszenie opadają-niewiem dlaczego, Ale w końcu robię to co najbardziej lubię i najlepiej umiem.Teraz też szyje sukieneczkę, jak skończe to pokażę.

31 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.