Wersja do druku

31 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Administrator
A mi bardzo spodobała się ta granatowa, taka klasyczna, elegancka, prosta- takie lubie najbardziej.

Mi tez najbardziej podoba się klasyczna granatowa i to pierwsze cudo dla małej damy :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta granatowa tak naprawdę jest w kolorze czarnym , niewiem dlaczego tak wyszła na zdięciu. A ta dla córci jest z resztki firanki kupionej na bazarku po 12zł za metr.Pokażę wam coś jeszcze. Szyję teraz sukieneczkę ślubną, to zdjęcie zrobiłam na etapie szycia bo taka mi się bardzo spodobała. W rzeczywistości będzie wyglądać trochę inaczej, jak skończę to pokażę co wyszło i same ocenicie która ładniejsza:p

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Magdo, moja imienniczko, piękna!! Strasznie mi się podoba, taki "mój" fason. Nie moge sie doczekać końca choć ja bym założyla taką jak tera ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Magdo, szyjesz przepiękne sukienki !!! Wszystkie publikowane na naszym forum Twoje sukienki są śliczne, trudno wyliczać, która jest ładniejsza. Prosimy o więcej !!!
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Piękna, bo prosta, choć burzy harmonię ten kwiat-wg. mnie jest tu on niepotrzebny-za dużo pod cyckami się dzieje, ale to klientka dowodzi
POZDRAWIAM:)
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Świeżynek
Sukieneczka wiosenna cudo. Pomysł nie z tej ziemi. Co do reszty sukienek to napiszę, że są uszyte profesjonalną "ręką"

Oglądam wasze prace i popadam w zachwyt....cuda:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna, bo prosta, choć burzy harmonię ten kwiat-wg. mnie jest tu on niepotrzebny-za dużo pod cyckami się dzieje, ale to klientka dowodzi
POZDRAWIAM:)
dokładnie to samo chciałam napisać!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Arturze a moja ślubna też będzie miała kwiat ale między cyckami ;) o sorry pod ;) A zresztą sami zobaczycie po 17 lipca :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Susanna
2010-06-01 13:00:23 Arturze a moja ślubna też będzie miała kwiat ale między cyckami o sorry pod A zresztą sami zobaczycie po 17 lipca


To uszyj długi welon, żeby zakryć tego kwiatka-ha:p:D żartuje, czasem jestem kąśliwy, to może tego kwiatka przesuniesz na podwiązkę? bo chyba będziesz miała jak na pannę młodą przystało, żeby mógł partner zębami ją zdjąć po północy?

A tak na marginesie to może tego kwiatka przesuniesz lekko w bok, żeby nie był centralnie pod CYCKAMI?
To Twój biust ma grać pierwsze skrzypce na weselu, żeby panowie zazdrościli Młodemu żony, a babki-Tobie sukni=to takie moje spostrzeżenia, ale to Wasze święto i to Wy decydujecie
Ja tam miodu i wódki pić na Waszym weselu nie będę, a wielka szkoda,a na pewno Wszyscy forumowicze by chcieli Cię/Was ujrzeć w tym uroczystym dla Was dniu.
I jak lista gości zamknięta? Czy chciała byś widzieć dodatkowe 150 osób z tego forum?:D
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
Arturze kwiatek pozostanie w tym miejscu co powinien, podwiązki nie planuję, ani tym bardziej ściągania jej ząbkami z głową pod sukienką (bleh). Idziemy pod prąd ;)

A co do zdjęć to pewnie po weselu zamieszczę je w odpowiednim wątku ;) lista gości zamknięta (niestety) na skromnych 60 osobach :)

--- Ostatnio edytowane 2010-06-02 08:18:06 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

31 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.