Wersja do druku

31 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka bardzo mi się podoba taka jak jest teraz. jak się coś doda to będzie już za dużo, będzie przekombinowana.
Odliczam dni do wesela ... to już tuż tuż ! a sukienka jeszcze nie gotowa:( za to welon już mam i jest taki ciężki, że głowe mi ciągnie do tyłu, jest obszyty koronką.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziś dziewczyna odebrała sukienkę, a ja spieszę pokazać wam co z tego wyszło, mnie bardziej podobała się poprzednia wersja, ale jak Artur słusznie zauważył klient nasz pan.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi też poprzednia wersja bardziej się podobała, w tej sukience dzieję się już za dużo. Ja też wczoraj odebrałam sukienkę :D
Avatar użytkownika
Niespodzianka
A mnie ta wersja się podobaB-)
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
Podziwiam, szczerze podziwiam! Suknia choć nie w moim stylu (dół) to jest pięknie wykończona, detale zachwycają, klientka napewno zadowolona w 100%! :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mnie podoba się wersja ostateczna. Ślub w białej sukience jest raz w życiu i kobieta chce wyglądać wtedy jak księżniczka, myślę, że w tej sukience się ta klientka tak poczuje.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi również ta sukienka bardzo się podoba. Jest taka dla księżniczki. Czasami żałuję,że minęła moda na tego typu sukienki, chociaż nie ma to jak spodnie.

--- Ostatnio edytowane 2010-06-08 14:21:12 przez panett ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Podziwiam osoby, które szyją takie suknie. Jest tam tyle detali do wykończenia. Suknia jest piękna, choć nie mój typ:)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Sukienka jest przepiękna, widać Twój krawiecki profesjonalizm, droga Magdo ! Gratuluję ! Szczególnie podoba mi się ładnie wyprofilowana góra i staniczek sukni i ta kokardka !



Avatar użytkownika
Administrator
Mi również ta sukienka bardzo się podoba. Jest taka dla księżniczki. Czasami żałuję,że minęła moda na tego typu sukienki, chociaż nie ma to jak spodnie.

--- Ostatnio edytowane 2010-06-08 14:21:12 przez panett ---
Minęła? Panett księżniczki są w modzie nadal, tiulowe, mocno rozłożyste! Jestem w tej chwili na bieżąco w temacie i bardzo, bardzo dużo dziewczyn kupuje księżniczkowate sukienki. Sama bym nie kupiła, to nie mój styl.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

31 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.