Wersja do druku

31 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Piękna! Taka dziewczęca, delikatna, zwiewna. Dla młodej damy idealna :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Prześliczna sukieneczka dla córki, ładnie uszyta, uwielbiam takie sukienki, bo są takie wdzięczne, kobiece. Córeczka musiała być dumna nosząc taką niebanalną sukieneczkę.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tą zieloną sukienkę szyłam tamtego roku ,sąsiadce na ślub jej siostry, bardzo mi s
ię ta sukienka podoba. projekt własny klientki.A na drugim zdjęciu moja córunia jako wróżka na balu w przedszkolu.:)



Niewiem dlaczego nie chce mi załadować zdjęć.Próbowałam kilka razy i nic. Spróbuję jutro.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i dziś też nic z tego. Chyba muszę to zgłosić.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No nareszcie się udało.Ale to moja wina bo zamiast poczekać dłuuuuuuuuuuugą chwilę ,to z niecierpliwością klikałam cały czas na Załaduj. [dać babie komputer]

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ależ się napracowałaś przy tej wróżce :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna suknia naprawdę musiałaś się napracować wyszła jak z bajki, każda dziewczynka o takiej marzy moja córka jak zobaczyła to stwierdziła że też taką chce:)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wow ! Też jestem pod wielkim wrażeniem, przyznam się, że jak moje dziewczynki były na etapie balików to wypożyczałam stroje, może dlatego że miałam blisko, tanio i był bardzo duży wybór stroi...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wróżka bardzo oryginalna!!!Brawa dla mamusi należą się!!!ŚLICZNA,ŚLICZNA i jeszcze raz ŚLICZNA!!!!:DZielona sukienka też ładnie wyszła,starannie ułożyłaś zakładeczki na biuście!Super lubię oglądać to co robisz!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wróżka jak marzenie!!

31 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.