Wersja do druku

31 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Susanna ma rację , zaczynają być modne sukienki z tiulu o rozłożystej spódniczce. Oczywiście taka sukieneczka jest raczej dla młodych, szczupłych dziewczyn. Mogę zaprezentować na moim wątku taką kieckę, ale zaznaczam, że jej nie szyłem. jest to dzieło koleżanki.

--- Ostatnio edytowane 2010-06-09 21:53:47 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi chodziło o to, że nie nosimy teraz sukienek z poprzednich epok na co dzień, bo na ślub to zawsze znajdą się takie księżniczkowe jak ktoś lubi.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też teraz szyłam sukienkę na studniówkę, ale tylko jedną bo sytuacja domowa nie pozwala mi w ostatnim czasie zbyt dużo czasu spędzać przy maszynie. Tak przyjemnie mi się ją szyło , że kiedy ją skończyłam pomyślałam że chyba coś się jeszcze wydaży,w związku z tą sukienką bo zbyt łatwo mi to szycie poszło:D
I wiecie co , klientka przyjechała po odbiór sukienki, i jej nie ubrała bo gdy chciałam ją ściągnąć z manekina ,zepsuł się zamek, i nie można go było rozsunąć. Musiałam zamek rozerwać i na poczekaniu wszyć nowy.Na szczęscie klientką była córka przyjaciółki więc nie było takiego strasznego stresu.:p

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Co to jest to białe? Trochę wygląda jak plamy jakieś... Ładny fason, ale całość mi się nie podoba.
________________________________________________________
mój blog - Czarna herbata
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczna sukienka:D.Przypuszczam że to białe to nie plamy tylko światło odbija sie od materiłu,który polyskuje-prawda?
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No pewnie,że to materiał pięknie połyskuje!!!Ja oceniam szycie na 5 z plusem!!!Magdo ładnie szyjesz a wpadka z zamkiem....no cóż...zdarza się,ale to już niezupełnie nasza wina no nie????Pozdrawiam!!!
Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja w ogóle jestem fanką sukni bez rękawów, bo dla mnie to w ogóle nie jest taka prosta sprawa:)
Avatar użytkownika
Administrator
Wspaniała!! Bardzo elegancka i dekolt serduszko, który uwielbiam!
Magdo należą Ci się wielkie brawa, sukienka uszyta doskonale :) A przygoda z zamkiem... heh ja sukienkę na studniówkę tez musiałam w dniu odbioru poprawić choć wcześniej leżała idealnie :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Suknia prześliczna !!!!! Ja wogóle mam słabość do długich kiecek, mógłbym szyć takie kreacje bez końca, a tu niestety takie szycia zdarzają się stosunkowo rzadko.

--- Ostatnio edytowane 2011-01-28 08:21:47 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Masz rację honiu, te białe plamy to światło które odbiło się od połyskującego materiału podczas robienia zdjęcia.

A to sukienka którą na wakacjach uszyłam starszej córce.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

31 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.