Wersja do druku

31 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Chciałbym bardzo , aby zaczarowała mnie taka cudowna wróżka w takiej ślicznej sukience !!!! Jak napisała Trinny, śliczna, sliczna sukieneczka . Tak sobie myślę, jak taka młoda dama uwielbia takie sukieneczki ( oczywiście dzięki mamie), to kiedy dorośnie też polubi sukienki, a nie tylko dżinsy.
Avatar użytkownika
Administrator
Przepiękna!! Sukienka (i wróżka oczywiście) robi ogromne wrażenie. Wyobrażam sobie ile pracy Cie kosztowała!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wielkie dzięki za uznanie. Bardzo lubię szyć dla swoich dzieci, a zwłaszcza dla tej młodszej bo ona uwielbia chodzić w sukienkach i mam nadzieję że już jej tak zostanie bo ja najbardziej lubię szyć właśnie sukienki.Ostatnio uszyłam sobie 3 naraz.Pokażę wam jeszcze ubranko jakie uszyłam tej młodszej, bo ta starsza woli już jednak dżins pod każdą postacią.:(

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Uroczo i baaardzo wdzięcznie :) Mała wygląda ślicznie :) A starszej zaproponuj moze sukienkę z...jeansu :)albo spódniczke jeansową :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładna modelka i strój... :)
Skojarzył mi się z "Baśką" z Pana Wołodyjowskiego
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super kreacja bardzo mi się podoba strasznie wdzięcznie i słodziutko panienka wygląda:)przeuroczo:)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mnie też się bardzo podoba, uroczo, wydaje mi się, że małe dziewczynki maja te przewagę, że co nie założą zawsze wyglądają słodko :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Sukieneczka śliczna i popieram wypowiedzi koleżanek, że taka młoda dama, co nie założy, to wygląda uroczo. Szkoda , że praktycznie nie mam klientek w tym wieku.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
CUKIERECZEK!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiesz Kora! masz dobre skojarzenia , ja właśnie uwielbiam tą epoke tych toczków, mufek, peleryn z dużymi kapturami, płaszczyków bogato obszytych skórami.Ja już nie mogę sobie na to pozwolić bo wiadomo jak reszta by mnie odebrała, trzeba iść z duchem czasu, ale mała dziewczynka ubrana w toczek i taki płaszczyk wygląda naprawdę uroczo, więc korzystam puki czas, bo dzieci szybko rosną
Pokażę wam teraz sukienkę którą sobie niedawno uszyłam [wykrój z Diany] materiał kupiłam za 10zł. Z czym ją zestawić aby uzyskać elegancki strój. Ja myślałam o dodatkach w kolorze popielatym ale takim ciemnym bardziej stalowym,no i torebka czy kopertówka. Zaznaczam że materiał jest jak najbardziej zwyczajny ,żadna tafta, czy satyna, nawet trochę się gniecie, czy kopertówka nie będzie tu przesadą? Może macie jakieś inne pomysły? Pomóżcie.:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

31 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.