Wersja do druku

32 strony: « < 25 26 27 28 29 30 31 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Drabinka zwykła, dwie igły na szerokim rozstawie i jedna nić od spodu (brązowy kolor na maszynie)
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
a jaki masz docisk i dl sciegu?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Normalny taki jak w instrukcji, ale zmieniałam i nie pomagało to ani w jedna ani w druga strone :( tak jakby przyczyna była gdzieś indziej
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
a dobrze nawleczona?
Avatar użytkownika
Świeżynek
tak :( tak jak mówiłam, sprawdzałam wszystko łącznie z oliwieniem rozkrecaniem i czyszczeniem spręzonym powietrzem, nie wiem czy ten mechanizm od igieł mi sie "nie wyrobił" i źle je trzyma może...
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Szyjąc ściegiem drabinkowym nie jest on ładny i gładki tylko roluje się w dziwny sposób (jak na zdjęciu).
Patrząc na zdjęcie , to wydaje mi się , że dolna nitka jest mocno za mocno ściągnięta. Rozluźnij dolną nitkę .
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam.

Oddałam mojego merrylocka do regulacji, jednak nie pomogło to zbytnio.
Ścieg drabinkowy przestał się rolować, ale teraz dla odmiany co jakiś czas przerywa szycie, później znów zaczyna i tak ciągle... igły już zmieniałam, w warsztacie mówili, że chwytacze się prawdopodobnie przesuwają i rozregulowują... czy macie na to jakąś radę?

Proszę o pomoc :(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zmienic pseuldo mechanika, dobry warsztat nie oddaje mazzyny klientowi mowiac ze moze cos tam sie rozregulowalo i ze chwytacze sie przesuwaja wtf? Wiec albo naprawia taka maszyne albo nie ma o niej pojecia

--- Ostatnio edytowane 2016-10-20 09:04:58 przez pavel ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
kilka razy pisałam o swoich problemach z Merrylockiem polegających
na niemożności ustawienia naprężeń.Nigdy nie udało mi się osiągnąć zadowalającego stanu.
Pisałam również do Pana Pawła ale nie otrzymałam odpowiedzi.
Skutkiem tego po kolejnych próbach zniechęcona pakowałam maszynę do szafy i nie wyciągałam jej miesiące.
Aż ostatnio wezwałam mechanika, który stwierdził że naprężacz czerwonej nitki nie reaguje na regulację
i nie trzyma w ogóle nitki ( w nowej maszynie).
Zalecił mi oddanie do warsztatu lub przestawienie nitek na dalsze naprężacze.
Nareszcie jest dobrze i mogę szyć.
Czyli w nowej maszynie też może być wada.
Pozdrawiam
Lucy50
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czyli trzeba wymienić naprężacz? To chyba wchodzi w zakres gwarancji, prawda?
________________________________________________________

32 strony: « < 25 26 27 28 29 30 31 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.