Wersja do druku

32 strony: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Witam, potrzebuję owerloko- cowerloka, z funkcja ściegu drabinkowego. Na tym forum dowiedziałam się, że OWERLOK MERRYLOCK 689 posiada tę funkcję. Chciałabym zapytać, czy jest na rynku maszyna ze ściegiem drabinkowym, funkcja cowerloka, tylko, że w nizszej cenie. I w ogóle czy warto w tego owerloka zainwestować, bo kosztuje ok. 1600 zł. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jest cos takiego Renderka ze ściegiem drabinkowym 2-, 3-igłowym z dolnym przeplotem elna 444 ale cena wyjsciowa to 1549zł u mnie cena 1339zł a merrylocka 689 kosztuje 1549zł ale merrylock jest 5nitkowy ma wbydowany scieg rolujacy i dodatkowo 6 stopek do innych sciegow



--- Ostatnio edytowane 2012-01-03 14:55:21 przez pavel ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja posiadam MERRYLOCK 689 bis i jak na razie jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Kosztuje niemało ale uważam że jest wart tej kasy w stosunku do tego jakie posiada funkcje (ściegi). Nawleka się go bardzo prosto szyje ładnie i jest banalnie prosty w obsłudze. Jak dla mnie jest super, brakuje mi tylko funkcji kapówki, ale to posiada tylko elna (numeru nie pamiętam) ale kosztuje koło 3800.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja posiadam MERRYLOCK 689 bis i jak na razie jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Kosztuje niemało ale uważam że jest wart tej kasy w stosunku do tego jakie posiada funkcje (ściegi). Nawleka się go bardzo prosto szyje ładnie i jest banalnie prosty w obsłudze. Jak dla mnie jest super, brakuje mi tylko funkcji kapówki, ale to posiada tylko elna (numeru nie pamiętam) ale kosztuje koło 3800.
Ten merrylock 689 jest godny polecenia bardzo solidna konstrukcja w koncu to design ELNA
a to o czym piszesz to posiada Elna 845 to tzw. scieg z górnym przeplotem cena gdzies w granicach 2999zł

--- Ostatnio edytowane 2012-01-04 11:54:07 przez pavel ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dokładnie to Elna 845 dzięki pavel. Cena może różna ale i tak jest bardzo wysoka. A merrylock 689 polecam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A merrylock 689 polecam
Ja również polecam MERRYLOCKA zaopatrzyłem juz kilkadzięsiąt zakładów krawieckich i szkoły w te merrylocki i są zadowoleni
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pavel, widzę że znasz dokładnie tą maszynę. Mam do ciebie jednak małą prośbę i pytanie. Do maszyny dołączono 6 dodatkowych stopek, co mnie bardzo ucieszyło, tylko i tu zaczynają się schody. Jak każdy chciałabym iść na skróty i wiedzieć dokładnie w jaki sposób z jakimi naciągami itd.itd zastosować owe stopki. Może Ty masz jakieś instrukcje bardziej szczegółowe niż ta w głównej instrukcji????
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Instrukcja montażu stopek wraz z materiałami pokazana jest w instrukcji
obsługi Coverlocka 689
Niestety naciągi nici czy prowadzenie materiału należy samemu dostosować na
zasadzie prób i błędów pozdrawiam
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pavel tylko sprzedaje ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pavel tylko sprzedaje ;-)

Ania
Nie wiem czy to jakaś aluzja do mojej osoby na tym forum ale zaskocze Cię bo też naprawiam maszyny i szyje amatorsko

32 strony: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.