Wersja do druku

32 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich serdecznie .

Mam wielką prośbę o mała radę .
Zlikwidowałam niedawno sklep odzieżowy i zostało mi trochę fajnych ubrań .Niestety w dużych rozmiarach :(
Wpadłam więc na pomysł aby je poprzerabiać .Jest mi więc potrzebny owerlok .Ale nigdy na owerloku nie szyłam i mam pytanie czy nauka szycia na tej maszynie jest trudna i czy Waszym zdaniem sama jestem w stanie się tego nauczyć.
Czy Merrylook 689 to sprzęt ,który jest prosty w obsłudze ?
A pavla chciałam zapytać o aktualną cenę tego modelu .
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam wszystkich serdecznie .

Mam wielką prośbę o mała radę .
Zlikwidowałam niedawno sklep odzieżowy i zostało mi trochę fajnych ubrań .Niestety w dużych rozmiarach :(
Wpadłam więc na pomysł aby je poprzerabiać .Jest mi więc potrzebny owerlok .Ale nigdy na owerloku nie szyłam i mam pytanie czy nauka szycia na tej maszynie jest trudna i czy Waszym zdaniem sama jestem w stanie się tego nauczyć.
Czy Merrylook 689 to sprzęt ,który jest prosty w obsłudze ?
A pavla chciałam zapytać o aktualną cenę tego modelu .
Cena to 1543zł a 689 jest do opanowania i naprawde maszyna jest super trzeba troche posiedziec i przeczytac instrukcje odnosnie nawlekania ale jesli bedziesz uzywac kilku sicegow to opanujesz przestawianie bez najmniejszego problemu
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
pavel ,czy sprzedajesz jakieś oprzyrządowanie do overlocków elna ?

nawet nie wiem o jakie stopki zapytać ,bo nie mam pojęcia co się produkuje do elny 745

--- Ostatnio edytowane 2012-06-04 16:04:11 przez zanetta ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Paweł powiedz mi jaka jest w tej chwili cena merrylocka 689 (brutto) i opisz warunki gwarancji (czy nie ma problemów z serwisem w Polsce, na ile jest udzielana gwarancja, czy drogie są części itp)
do czego - do jakich tkanin- polecasz szczególnie tą maszynę.

________________________________________________________
http://www.annapietrzykowska.pl/
http://twoj-projekt.pl

Nie ma rzeczy łatwych, ani trudnych. Są tylko rzeczy które potrafimy zrobić lub nie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie,

3 dni temu dotarł do mnie merrylock 689, kupiłam przez internet. Dopiero zaczynam szyć, biorę udział w kursie kroju i szycia, ale jestem bardzo początkująca. Stwierdziłam jednak od razu, że warto już na początku zainwestować w owerlock, najlepiej 5nitkowy. Wybor padł właśnie na ten model. Jestem załamana, bo nie mogę ruszyć z żadnym ściegiem. Chciałam zacząć od 3nitkowego overlocka, wszystko nawlekłam i ustawiłam zgodnie z instrukcją obsługi, mimo to maszyna nie wykonuje ściegu... Już nie wiem, co robić. Przestudiowałam instrukcję obsługi, ale ta instrukcja naprawdę niewiele wyjaśnia moim zdaniem. Dla porównania rok temu kupilam maszynę Łucznik TelimenaII, tam była tak kompetentna instrukcja, że nie mając wcześniej styczności z żadną maszyną w mig opanowałam wszystkie funkcje, mimo, że maszyna ma ich sporo. W merrylocku nie mogę ruszyć, na kursie mamy niestety jakiegoś bardzo prymitywnego 3nitkowego overlocka z jedną funkcją, więc tam się obsługi nie nauczę.
Może na forum jest ktoś ze Śląska, kto zna ten sprzęt i mógłby mi osobiście kilka rzeczy wyjaśnić?

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
mam taka sama
ona jest prosta w obsludze,wszystkie nitki masz pokolorowane
co znaczy,ze nie mozesz ruszyc?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może na forum jest ktoś ze Śląska, kto zna ten sprzęt i mógłby mi osobiście kilka rzeczy wyjaśnić?

Pozdrawiam
Ja jestem ze śląska a dokładnie z Katowic z czy masz problem jak co to pisz jak pewnie czytałas na forum to zajmuje sie naprawą tych maszyn

--- Ostatnio edytowane 2023-04-12 20:48:07 przez pavel ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, jak jest ze zmianą na przykład na ścieg drabinkowy lub mereżkę, czy dużo trzeba zmieniać np. płytka i takie tam, czy tylko jeden przycisk????
Avatar użytkownika
Świeżynek
Co to jest funkcja "kapówka" o której pisze Maxii na 1 str. Wiem, że w tym merrylocku 689 tego nie ma, ale jeśli to była by fajna funkcja to nie chciałabym żałować ze tego w nim nie ma.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sciegi zmieniasz poprzez nawlekanie poszczególnych chwytaczy i zmiane położenia igieł i to wszystko

32 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.