Wersja do druku

32 strony: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Noża nie trzeba zdejmować, po prostu się go chowa. Należy bardzo dobrze zapoznać się z instrukcją i wszystko będzie wiadome. Nawlekanie nici na początku sprawia trudności. Przy zakupie tej maszyny powiedziano mi, że nici mam zmieniać metodą zawiązywania - myślałam, że to prosta czynność. Teraz wiem, że jest prosta, jak się opanuje technikę nawlekania nici. Parę razy musiałam od podstaw nawlec nitki i już wiem na co uważać - dotyczy to przede wszystkim nitek, które przechodzą przez chwytacz brązowy i czerwony. Jak mi "uciekną" to zdejmuję płytkę ściegową i wtedy trochę się denerwuję. Może robię to źle, to proszę o podpowiedzi. Cały czas jestem na etapie poznawania tego cuda. Oszczędza mnóstwo czasu no i podniosłam jakość usług. Polecam ten model, naprawdę warto kupić.
Rok temu odwiedzila mnie stara klientka ktora z 6lat temu kupila u mnie merrylocka689 nie chciala zeby jej pokazac jak sie go nawleka twierdzac ze da sobie rade i przez te 6lat wlasnie tak nawlekala sciągając plytke :) i zapytala mnie czy nie ma innej metody,normalnie szczeka do podlogi jej opadla jak pokazalem nawlekanie go w 5sekund przy pomocy dzwigni przy chwytaczach :)

--- Ostatnio edytowane 2013-08-19 20:33:05 przez pavel ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Biedna, w instrukcji nic o tym nie ma, dopiero trzeba zobaczyć film instruktażowy na yt, żeby to odkryć, albo kogoś poprosić o pokazanie. Łatwe jest dopiero jak się to wie ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I taka jest prawda, za "chińskiego boga" nie wiedziałabym, że można inaczej nawlekać te nitki. Co ja się nakombinowałam, nagadałam niczemu niewinnej maszynie:D, a tu proszę, wystarczy porozmawiać z mądrymi ludźmi i już łatwiej żyć:hura: stokrotne dzięki :) Instrukcje do niektórych maszyn nie mają w swoim opisie bardzo ważnych zagadnień, jakże pomocnych w ich eksploatacji, a szkoda.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Biedna, w instrukcji nic o tym nie ma, dopiero trzeba zobaczyć film instruktażowy na yt, żeby to odkryć, albo kogoś poprosić o pokazanie. Łatwe jest dopiero jak się to wie ;)
A można dostać link do takiego filmiku?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super :okok:Bardzo dobra instrukcja obsługi, jeszcze jakby stopki opanować to już i do pełni szczęścia wiele nie trzeba. Próbuję znaleźć jakieś instrukcje, ale na razie bezskutecznie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
a ja czekam na Merryloczka :hura: zamówiłam u pavla:D Nogami przebieram i mam nadzieję,że technika mnie nie przystopuje (nie obsługiwałam nigdy nawet overlocka;))
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja kupiłam w sierpniu merrylocka od Pawła i jestem absolutnie zakochana ;)
przeszkolenie bardzo przydatne i pomocne, bez niego byłoby ciężko a teraz nawlekanie i zmiana ściegów jest bajecznie proste :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No ja nie wiem... Mi wszystko poszło gładko - nie mam problemów z zakładaniem nici - instrukcja jest bardzo dokładnie ilustrowana i opisana...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
dziś powinien być:)
ja powątpiewam z tego względu,że nie miałam nigdy nawet z owerlockiem do czynienia...:bezradny:

32 strony: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.