Wersja do druku

32 strony: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No jasne, że to jest to!:hura: Bardzo Ci dziękuję Fides:). Jutro spróbuję to zamówić. Czy można naprawić samemu? Może że dam radę, w najgorszym wypadku idąc do mechanika będę już miała część zamienną w ręku. Myślę, że wszystko prędzej czy później się psuje to jest w końcu tylko maszyna, ale stało się to w najbardziej nieodpowiednim momencie. Jeszcze raz wielkie dzięki!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
MamoIzy,
Cieszę, że to jest to. Grunt to dobrze postawić diagnozę, a to Twoja zasługa, wtedy jest nadzieja, że i lekarstwo się znajdzie.:)
Trzymam mocno kciuki!!!
Powodzenia
Fides

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To wina osoby szyjacej ja zawsze powtarzam ze srubki wkercamy tylko w miejscu gdzie sa igly pozostale maja byc wykrecone tak zeby nie wypadly ale bron zeby je wkrecac do konca jak nie ma igiel wtedy mozna uszkodzic szczeliny na igly lamiac przedzialy miedzyiglami ale naszczescie jest to element wymienialny i do kupienia :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szanowny Pavelu,
Wycofuję pytanie o regulację i montaż igielnicy. Kiedyś z pewnością się dowiem, jak to jest.:)

Fides

--- Ostatnio edytowane 2013-10-28 20:45:26 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mrau,
Tu jest wpis Pavla z 24.10.2013 - z aktualną ceną Merrylocka 689 (na samym dole)
http://ekrawiectwo.net/board/thread/77757/pomocy-mile-panie-a-moze-i-panowie/?page=1#post-77757
:)
Fides
Dziękuję!
No kurczę, cena dużo lepsza niż wszędzie :) mam nadzieję, że nie ma żadnych kruczków :D
________________________________________________________
http://ciuchotworstwo.blogspot.com/ - moje szycie i początki konstrukcji :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To wina osoby szyjacej ja zawsze powtarzam ze srubki wkercamy tylko w miejscu gdzie sa igly pozostale maja byc wykrecone tak zeby nie wypadly ale bron zeby je wkrecac do konca jak nie ma igiel wtedy mozna uszkodzic szczeliny na igly lamiac przedzialy miedzyiglami ale naszczescie jest to element wymienialny i do kupienia :)
Nie do końca się z tym zgadzam, maszyna nie kosztuje złotówkę, więc producent mógłby zadbać o materiał bardziej trwały w takich elementach jak igielnica. Sęk jest w tym, że przez dwa lata wytrzymała, a po dwóch i pół się posypała.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Cześć,
Jeśli ktoś wrzuci na yt filmik jak nawlec czerwoną nitkę w Merrylocku 689, to będę w 7 niebie.
Kilka miesięcy temu nawlekałam, wszystko było ok, a teraz jak mam dużo do uszycia, "czerwona nitka" jest dziwnie luźna pod pokrywą no i spada co chwilę. Jakaś rada?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
skad spada-zaczepia w ogole o chwytacz pod plytka?
nie wyskoczyla z naprezacza?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Tak, nitka zaczepiona o chwytacz pod płytką. Luzuje się miedzy klipsami na nitkę na samym dole no i ścieg wychodzi nierówny.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
a jakie masz naprezenie?

32 strony: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.