Wersja do druku

18 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z grubej satyny szyło się całkiem dobrze. Nie marszczyła się na szwach tą nawet dobrze się prasowało. Znacznie gorzej szyło mi się satynę taką delikatną, podobno z dodatkiem jedwabiu. Ogólnie satyna już mi nie straszna. W sklepach nie ma zbyt dużego wyboru tkanin, więc klientki często przychodzą z satyną. Kolejna sukienka czeka na szycie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta Twoja nowa sukieneczka (widziałam na blogu) bardzo mi się podoba. :)
Tutaj, korzystając z wątku panett, wyznaję: mnie się satyna jako materiał nie podoba. Generalnie też nie przepadam za żakietami: szczególnie tymi wpadającymi w "męski" styl: marynarkowymi. A i satyna i żakiety są teraz bardzo popularne.
A Wy lubicie satynę?
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Osobiście nie przepadam za satyną. Mam jedną sukienkę, ale z tej grubej satyny. Zawsze się zastanawiałam co kobiety widzą w satynie zwłaszcza w bluzkach,które według mnie kleją się do ciała i podkreślają każdą fałdkę.
Żakiety to też nie moja bajka jeżeli chodzi o noszenie, bo szyć to nawet lubię. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Panett mi satyna się już dawno przejadła i tez się dziwię dlaczego kobiety tak ją lubią tz. popatrz ile Wojtek bluzek/sukienek z satyny szyje.
Lubię jedynie tę grubszą bo mniej podkreśla niedoskonałości. Poza tym jest dość tania.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Satyna właśnie przez to, że jest taka świecąca podkreśla wszystkie niedoskonałości. Ta gruba rzeczywiście jest lepsza.
Sukienka zielona ma bardzo fajny krój i kolor-super!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moje kolejne prace. Bluzka z satyny i ... czegoś zwiewnego, nie mogę sobie przypomnieć nazwy oraz lniany komplet.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta sukeinka nie jest w moim typie, ale bluzka jest bardzo ładna, świetne ma rękawy.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Obie rzeczy ładne:)
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluzka jest bardzo ciekawa! sukienka pięknie uszyta, ale nie w moim stylu...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To lniane to nie sukienka tylko bluzka i spódnica. To komplet dla starszej pani, też nie dla mnie.
Jeszcze jedna ostatnio uszyta spódnica. Fajny model na grubsze panie.

--- Ostatnio edytowane 2010-06-08 19:50:29 przez panett ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

18 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.