Wersja do druku

18 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo przyjemna ta sukienka. :)Na elegancką figurkę. Co do satyny to masz rację - do fotografowania jest straszna. Te wszystkie odblaski. Trochę tak jak fotografowanie szkła.
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka bardzo ładna ale fotografowanie satyny jest niewdzięczne. Ja to już nawet nie robię zdjęć jak coś takiego szyję:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te bufkowe rękawki są przecudowne! Jak takie zrobić?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ładne ciuszki i w kolorach jak marzenie :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te bufkowe rękawki są przecudowne! Jak takie zrobić?
Też chcę wiedzieć! Może ktoś wrzuci jakiś instruktaż? ;)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
Piękna sukienka! Te rękawki dają jej tyle uroku. A satynę najlepiej fotografować bez lampy - to chyba jednyna rada :/
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rękawki są z burdy, ale z jakiego numeru to wam powiem dopiero jutro, bo mam ją w pracy.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dopiero od niedawna kupuję burdę, więc na pewno nie będę miała tego nr. Może mogłabyś wkleić zdjęcie tego wykroju? Byłabym wdzięczne :) ...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O rękawach zupełnie zapomniałam obiecuję się poprawić. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się zrobić zdjęcie szablonu.
Dzisiaj mała odmiana. Jutro w przedszkolu bal przebierańców, więc zostałam przyparta do muru i musiałam uszyć strój dla syna. Już dosyć dawno zamówił sobie strój Robina z Młodych Tytanów. Zabierałam się do tego długo, a dzisiaj na szybkiego uszyłam. Nie bawiłam się w staranne wykończenie, i tak tylko raz to założy. Poszłam po najmniejszej linii oporu, wszystko najłatwiej jak się dało, do tego tata zrobił maskę i nasz mały Robin jest gotowy do walki ze złem.

--- Ostatnio edytowane 2010-02-10 23:03:30 przez panett ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Już dosyć dawno zamówił sobie strój Robina z Młodych Tytanów. Zabierałam się do tego długo, a dzisiaj na szybkiego uszyłam. Nie bawiłam się w staranne wykończenie, i tak tylko raz to założy. Poszłam po najmniejszej linii oporu, wszystko najłatwiej jak się dało, do tego tata zrobił maskę i nasz mały Robin jest gotowy do walki ze złem.
fantastyczny strój!! B-) i ta przeszczęśliwa mina!:D to jest najpiękniejsze w szyciu dla dzieci - ta bijąca od nich radość z otrzymania przepięknego (bez względu na wykonanie), wymarzonego stroju ulubionego bohatera! :)

czy założy tylko raz? nie wiem... :) znając moich chłopaków i ich uwielbienie rycerzy, to bawili się w strojach z miesiąc przed balem i jeszcze dłuuugo po będą... ;)

--- Ostatnio edytowane 2010-02-10 23:13:28 przez pajesia ---

18 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.