Wersja do druku

13 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a mi się podoba pierwsza torebka - ze względu na praktyczny fason, mieści zeszyt a4
i oczywiście tunika z sercem! - bo jest super!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Najbliższa mojemu stylowi jest pomarańczowa torba i biała tunika,
ale pozostałe rzeczy są również doskonałej jakości.:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Strasznie się cieszę ,że wam się podoba ,bo wiecie ,niby człowiek wie ,że nieźle idzie ,ale zawsze siedzi gdzieś głos szepczący ..no wiecie co :-)
Serducha szyję od bardzo dawna ,mam klientkę ,która ma już 8 różnych bluzek z nimi ,w różnych odsłonach ,ale pociętego prosto chyba już nie będę ,bo pojawiła się na "salonach" firma, która podobne serce wykorzystuje i z pociętego serca zrobiła sobie znak rozpoznawczy. Nie chcę ,żeby mnie ktoś z nimi porównywał,choć serca szyłam ,jak o nich jeszcze nikt nie słyszał :-/. Za to będą pociachane inaczej. I mnie kopiować możecie a co!! Każdy może mieć swoje serce!! .Aniu pomysł mi się spodobał, będę te serca malutkie szyć jako metki hehe
A wczoraj uszyłam torbę montera .Wedle swojego(!) projektu i wzoru .W dwóch odsłonach -pierwsza dla córki na DD, druga dla wprawy :-))Co sądzicie o takiej torbie? Też nie mała

A na osłodę po sercach ,sercowa sukienka (brązowa dzianinka,serce z mieniącego się brązowego szyfonu ,obszyte cekinami^^
I na koniec dla Reni środek morelowej torby. Będą miały te wielkie torbiszcza odsłonę w nowej wersji...
Na blogu jest tutorial jak uszyć torbę montera:-) Jak byście chciały mieć własną na narzędzia...krawieckie

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
no no torby bardzo ładne! pewnie pracochlonne;( zazdroszcze!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
8 godzin i garb na plecach :-))
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Niezłe, jakbym miał zapotrzebowanie, to bym coś takiego uszył, ale narazie nikt z najbliższych jeszcze nie wyraził zainteresowania torbami.

Ale twoje fajne, a ten pomysł z panelem wewnątrz :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jezu, jakie boskie te torebki!!!!!!!!!!!!!!!
A czy uszyłabyś na zamówienie torebkę listonoszkę? Ludzie, zwariowałam, oszalałam :))))
________________________________________________________
www.zuchdziewczyna.pl
www.sowiadziupla.pl
www.takielale.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Klaudia te torby są alkantary? jak to się szyje?
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
OWL ja je szyję głównie na zamówienie :),są też dostępnne czasami gotowe na mojej stronie www.claudiam.pl,ale jak byś chciała ją spersonalizować ,to wybierasz kolor alcantary ,podszewki, kieszonek i co tam chcesz :-)
Renia pewnie ,że z alcantary. A jak dojdzie kiedyś do zjazdu u mnie to pokaże jak szyć takie torby :-)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
He he, torby montera... Kiedyś zwane "wędkarskimi"... Kupowałam takowe w sklepie wędkarskim właśnie na rozpoczęcie każdego nowego roku szkolnego w liceum... Już wtedy widocznie lubiłam przegródki i kieszonki, i wiedzieć, co ma być w której...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

13 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.