Wersja do druku

42 strony: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Mnie się podoba. Ładnie leży, ciekawy wzór - dobrze dobrany fason. Jak dla mnie jest bardzo, bardzo pozytywnie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie się podoba. Ładnie leży, ciekawy wzór - dobrze dobrany fason. Jak dla mnie jest bardzo, bardzo pozytywnie :)
Dzięki:)Miałam obawy, że taka dzianina mnie oblepi i będzie wszystkie fałdki widać. Chciałam najpierw osobno spódnicę i bluzkę, ale szkoda mi było tego wzoru i długości maxi. Jest cięte po szerokości.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
OOOO....jak ładnie!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajna sukienka, ładnie i szczupło w niej wyglądasz - fałdek nie widzę ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Też nie widzę żadnych fałdek :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki, Trinny:)
To się dobrze schowały.:D

Szyję torbę i nie umiem znowu ustawić naprężenia nici. Tzn. jest z tym caly czas większy lub mniejszy problem. Wrrr:boisie:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aga a powiem Ci, że jak w starej maszynie w ogóle nie zmieniałam naprężenia to w tej nowej też troszkę kombinuję i przestawiam często. Ruszyłaś w końcu alcantarę? :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie, ta torba jest z tkaniny ogrodowej czy jakoś tak. Skrojona czeka już chyba tydzień.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Męczę się z tą torbą, a ma być na niedługi wyjazd. Przeprosiłam się ze starą maszyną. Na szczęście się okazało, że do husqvarny da się linijkę z Juki zamontować. Ale np. zamek wolałabym wszywać na nowej, bo ma lepszą stopkę. I w ogóle chciałabym móc na niej szyć:beczy::zly: Może mi ktoś coś poradzić? Czyszczona była z rozbieraniem, odkurzaczem i sprężonym powietrzem. Żadne ustawienie naprężenia nie daje ładnego ściegu.

Poza tym wrzucam gacie uszyte metodą, o ktorej ostatnio Brumm na blogu pisała.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
tak szyje stara maszyna prawa strona nowa maszyna lewa strona z flizeliną luźne szorty ze spodnicy
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też mam czasami problem z ustawieniem naprężenia nici :<
Wiem, jak to denerwuje.
________________________________________________________

42 strony: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.