Wersja do druku

62 strony: « < 24 25 26 27 28 29 30 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Do bogdan:
Pięknie dziękuje za obszerną odpowiedź :). Jeżeli chodzi o koszty ... to własnie dostałam specjalistyczne stopki do swojego Pfaff-a . Cena nie jest wprawdzie kosmiczna ale to tylko stopki.... Wkrótce sprawdzę ich jakość :)

--- Ostatnio edytowane 2014-01-17 17:43:34 przez magnez33 ---

--- Ostatnio edytowane 2014-01-23 22:56:26 przez magnez33 ---
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam :)

Staję przed wyborem mojej pierwszej maszyny, od ponad tygodnia wczytuję się w internetowe informacje, odwiedziłam też 3 sklepy, by zasięgnać opinii i powiem, że już sama nie wiem, co myśleć :)

Na maszynę mogę wydać max 1300zł, zastanawiam się zatem nad Singerem 8763 i 6180.
Ewentualnie też Janome 525s lub xl601.

Myślałam o Husqvarnach, ale odradzają. O Singerze znów z jednego źródła dowiedziałąm się, że podupada, a w innym punkcie, że super maszyny...
także, tak jak wspomniałąm, nie wiem już, co myśleć.. :)

Możecie pomóc mi w wyborze?

Maszyna ma służyć do użytku domowego.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Rany :-) siedzę nad tym juz tyle, że zglupiałam :-)
Teraz jeszcze zastanawiam sie nad Singerem 7469
Doradźcie cos :-)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jeśli już ma być automatyczna dziurka - to przynajmniej kilka wzorów...

A co zamierzasz szyć?

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Przede wszystkim chce sie nauczyc szyc :)
Potem chcialabym jej uzywac do szycia dekoracji, przerobek ubran, firan itp.
Kto wie, moze w przyszlosci pokusze sie o szycie ubran na wlasne potrzeby :)

Jestem juz prawie zdecydowana na Singer 7469 ;) dobry wybor?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Znów poł nocy się doktoryzowałam, wychodzi chyba na to, że ten model 7469 jest już wycofywany, na str głownej singer.com już go nie ma.

Już sama nie wiem, co wybrać :/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Z radością odkryłam forum poświęcone tematyce, która przez wiele lat była moim hobby, a teraz, powoli staje się sposobem na życie. O sobie napiszę Wam w odpowiednim miejscu, teraz chcę jednak zapytać Was o opinię na temat maszyny Singer One Plus. Jestem chwilę przed zakupem nowej maszyny i moją uwagę przyciągnęła właśnie ta, choć nie ukrywam, że mam również chrapkę na Brother NV20. Czy ktoś mógłby wyrazić opinię na temat tego konkretnego Singera?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Znów poł nocy się doktoryzowałam, wychodzi chyba na to, że ten model 7469 jest już wycofywany, na str głownej singer.com już go nie ma.

Już sama nie wiem, co wybrać :/
Zerknij na Emistomarket(lub Emisto Market) i Świat AGD . W tym drugim sklepie cena jest dosyć przystępna .
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ogłaszam,że w Lidlu od 27 stycznia będzie maszyna singer serenade za 359zł,owerlok singer za 599zł i mnóstwo dodatków !!! :D
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jednak coś ciekawego i w przystępnej cenie :)
Overlok chyba 4-nitkowy....
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)

62 strony: « < 24 25 26 27 28 29 30 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.