Wersja do druku

141 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Sukienka jest wspaniała, pięknie połączenie bieli i czerni:):)B-)B-)B-). Pewnie jeszcze piękniej się układa na właścicielce:)

--- Ostatnio edytowane 2010-07-29 17:03:22 przez howtobeyourowndressmaker? ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wpadłam tu do Was na chwilkę , żeby przypomnieć sobie jak się naprawia tę nieszczęsną dziurę po papierosie,[znajoma przyniosła spodnie syna i na jutro muszę zrobić], no ale przecież musiałam zaglądnąć na Twoją stronę Wojtku, no ijuż zostałam,poprostu mnie wciągneło. Wszystkie te sukienki są piękne ale dla mnie numer 1 to ta biała z tą czarną koronką, jest przepiękna, jak ją zobaczyłam to aż mi dech zaparło, więc wcale się nie dziwię że właścicielce mowę odjeło.Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Piękne dzięki, że podoba Wam się ta biała sukieneczka z koronką. Ja, szyjąc każdą sukienkę , emocjonalnie angażuję się bardzo, ale w przypadku tej sukieneczki, to włożyłem całe serce, bo przecież to dla najbliższej mi osoby. A ta osóbka zażartowała sobie, że jak by coś się w naszym związku popsuło, to i tak nigdy nie dałaby mi rozwodu z prostego powodu, bo pięknie szyję, a takiego "skarbu" nie wypuszcza się z rąk. Na szczęście to tylko żart, ale chyba i pochwałą dla mnie (przepraszam, że jestem taki nieskromny).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Twoja żona ma rację - pięknie szyjesz!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku żonka ma święta rację - jesteś skarb. Nie tylko jej ale i nasz forumowy :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
Hej
...a czemu żonki nie ma na zdjęciu????
Dla Twojej ANI-wszystkiego naj...i przede wszystkim zdrówka, żeby wytrzymała z tobą do złotych godów ha ha ha
Ach bym zapomniał- sukienka żoneczki śliczna,
a pozostałe to jak zwykle-ble ble ble...:D

Weź zrób kiedyś jakiś kurs dla dziewczyn jak szyjesz sukienki/choćby proste/,będą Ci jeszcze bardziej wdzięczne-zobaczysz

Pozdrawiam
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki w imieniu Anny, a co do jej fotek to jest uparta i nie chce się upubliczniać, a przecież warto pochwalić się sukieneczkami , które uszył wierny mąż. To rzadko się zdarza, ale pracuję nad nią !
Widzę, że na naszym forum lekki zastój - wiadomo wakacje. Ja niestety siedzę przy maszynie, ale to ślęczenie wynagrodziło mi szycie takiej "ekspresowej" sukieneczki. Zacząłem w piątek rano, po południu przymiarka, a dzisiaj po południu klientka odebrała, dała się namówić na jedną fotkę.
Słodka sukienusia, prawda ?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Super jest ta sukienka, taka w moim typie :) Jedynie trochę by mi przeszkadzało, że przypomina trochę taką nocną sukienkę :p Wojtku jeżeli możesz zdradzić, to te ramiączka są doszyte osobno, czy może wychodzą i są skręcone z tego samego materiału co jest na biuście?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienki jak zwykle super. I też chciałam zapytać o te kręcone ramiączka? Jak je zrobiłeś?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Śliczna:D:D:D:D:D:D
Pozdrawiam
________________________________________________________

141 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.