Wersja do druku

141 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Efektowna... przypomina trochę koszulkę nocną ale taka moda obecnie panuje. Mnie się podoba :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie się też podoba,taka zalotna.:):):)
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Susanna
2010-08-04 08:46:25 Efektowna... przypomina trochę koszulkę nocną ale taka moda obecnie panuje.


Zgadzam się z Sus, choć tu na prowincji jeszcze ta moda nie dotarła i nie dotrze, bo jak narazie tu jest pora deszczowa.
Klientka miała obfity biust?
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Zgadłeś Arturze, klientka miała obfity biuścik, ale uważam, że wygląda apetycznie. Nie przepadam, jak trafiają mi się "płaskie" klientki, ale takie panie też trzeba obsłużyć i jakoś ten piękny atrybut kobiecości uwypuklić.
A co do pytania Panett odnośnie ramiączek to jest to patent mojej szefowej. Poprostu tunelik z podwójnego materiału (cienka tkanina), skręcony na rdzeniu z paseczka termoniny (rodzaj fizeliny) i w paru miejscach zgrzany żelazkiem i przyszyty do sukienki.
Rzeczywiście ta sukieneczka jest zalotna, jak to fajnie określiła Honia.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Nasza nowa sympatyczna "marchewkowa" koleżanka przypomniała piękną modę z lat 50 i 60. Ja kiedyś szyłem taką sukieneczkę w tym stylu, chyba to już publikowałem, ale jeszcze raz wklejam fotkę. Dobrze żeby taka moda wróciła, kobiety w takich sukniach prezentują się wspaniale.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nasza nowa sympatyczna "marchewkowa" koleżanka przypomniała piękną modę z lat 50 i 60. Ja kiedyś szyłem taką sukieneczkę w tym stylu, chyba to już publikowałem, ale jeszcze raz wklejam fotkę. Dobrze żeby taka moda wróciła, kobiety w takich sukniach prezentują się wspaniale.
Bardzo dobrze znam ten model - oparty jest na oryginalnej sukience z lat '50 :).
Wykrój już sobie wydrukował i właśnie jestem w trakcie poszukiwań odpowiedniego materiału (niestety z tym jest ciężko).
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Efekt mojej pracy w piątek i w sobotę - taka falbaniasta spódniczka dla młodej klientki, trochę pracy przy tym było, sporo szycia ręcznego, ale uważam, że efekt jest.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
oczywiście, że jest:DB-):D spódniczka bomba:D:D
Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Efekt jak zawsze świetny,fason na czasie.Coraz więcej dziewczyn się tak ubiera,i dobrze.:):)
Avatar użytkownika
Administrator
Efekt jak zawsze świetny,fason na czasie.Coraz więcej dziewczyn się tak ubiera,i dobrze.:):)
Spódnica i na czasie i szalenie kobieca. Do tego obcisła bluzeczka z dekoltem i faceci mają przekichane ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

141 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.