Wersja do druku

141 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
W nawiązaniu do mojego wpisu na wątku "Szycie to zajęcie wysoko opłacalne", prezentuję efekt mojego szycia z zeszłego tygodnia, łącznie z sobotą, bo klientka odbierała sukienkę właśnie w sobotę o godz. 16, a podobno o 18-tej miała imprezę. Było trochę nerwowo, ale udało się. Tylko zawsze mi szkoda , że muszę tak szybko oddać taką kieckę i nie mogę się nią nacieszyć i napatrzyć.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Cudo!
Pas w talii wspaniale podkreśla smukłą figurę.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna sukienka,kolorowa jak rajski ptak i ten fantastyczny krój.:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Śliczna jest ta sukienka. Chętnie i ja bym taką założyła, ale może nie w takie wzory :) Dla takich dzieł na pewno warto poświęcić swój wolny czas.
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku sukienka zjawiskowa! Faktycznie Pani wygląda w niej jak rajski ptak - fenomenalny krój i materiał. Nie pasuje mi tylko coś na 3 zdjęciu - biust. Jest strasznie nisko i taki hmm... obwisły?! Przynajmniej tak to wygląda pod kątem. Może to wina zdjęcia??

Tak patrzę na to zdjęcie i hmmm pani am chyba wysoki stan. Mam to samo co widać było przy sukni ślubnej (ponad 12 cm - masakra) ale kurcze ten biust mi u niej nadal nie pasuje. Powinien być wyżej.

--- Ostatnio edytowane 2010-08-15 21:05:51 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ależ jesteś spostrzegawcza Sus !! Ale to układ materiału na biuście klientki, dość lużny. Akurat ta pani miała biuścik raczej o rozmiarze 70-75, tak jakoś materiał ułożył się na zdjęciu, fotki były robione dość szybko. Dla mnie sukienka jest super, jest to jedwab, taka zwiewna.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Podoba mi się tkanina:):)jest wspaniała, sukienka akurat nie w moim guście, ale w tym momencie moje zdanie się nie liczy bo ja w tym nie będę chodzić. Podziwiam, bo uszycie tej sukni Wojtku kosztowało Cię pewnie bardzo dużo pracy, ale efekt jest powalający:D

Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Rzeczywiście uszycie takiej długiej sukni wymaga sporo pracy, a przede wszystkim cierpliwości. Człowiek się zaplącze w te metry materiału, ale jak zawsze piszę, nagrodą jest efekt takiej sukni.
Tak się złożyło, że znów szyłem taką wizytową suknię, długą, klientka dała się namówić na fotki plenerowe w ogródku naszej szefowej. Piękna, satynowa suknia, cudnie szyć jest takie kreacje, szkoda ,że takie zamówienia zdarzają się raczej rzadko.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
ostatnia suknia-TO JEST CUDO-wreszcie mogę nacieczyć oczy,
bardzo mi się podoba-tkanina bombowa,cudowne zestawienie i na klientce pięknie się układa
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku ta sukienka to po prostu cud-miód-malina:):),jest to moja opinia w bardzo wielkim skrócie.Gdybym chciała opisać to szczegółowo trzeba by założyć nowy wątek,gdyż z natury jestem straszna gadułą.:D pozdrawiam i dziękuję za miłe komentarze.:D:D:D:D:D

141 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.