Wersja do druku

141 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Ochchch ta fioletowa to cudo... a żakardowa powala, zarazem prosta i efektowna :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Cudnośći:):):)zazdroszczę szycia...bo ja parę dni nie szyję:(bo wyjechałam teraz do Łodzi na sesję poprawkową i nie mogę wytrzymać bez maszyny...ale jeszcze trzy dni...i powrót do życia:angel::angel:

Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Tak jak piszesz Kasiu, szycie to "narkotyk", bez maszyny długo wytrzymać nie można.
Za oknami już prawie jesień, więc na przedłużenie lata wygrzebałem jeszcze letnie kreacje, ktore szyłem w tym roku, wyjątkowo szyłem dużo pięknych sukienek, co uwielbiam. Tak więc poniżej dwie sukieneczki i taka falbankowa bluzeczka, która wyjątkowo mi się podoba.
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku.. ta druga sukienka - cudo!! Sam wdzięk i kobiecość :) Długa sukienka idealnie pasuje do figury tej Pani zaś bluzeczka z falbankami to sam wdzięki sama widziałabym ją w mojej szafie :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Boże,Wojtku kiedy Ty to wszystko uszyłeś?Twoja doba chyba ma 100 godzin.Prawdziwe cuda stworzyłeś,bardzo mi się podoba ta bluzeczka.:):):)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Honiu, bez przesady, moja "krawiecka doba" to 10-11 godz. łącznie z sobotami, w tym czasie naprawdę można sporo uszyć. Oczywiście dzieje się to kosztem czasu prywatnego, ale w moim przypadku szycie to zawód i hobby to jedno, więc czasu nie liczę.
Chcę jeszcze zaprezentować taką sukieneczkę - bombkę, którą szyłem chyba w czerwcu dla młodej klientki.
Od początku coś nie miała do mnie zaufania. Facet szyje sukienki, to niecodzienne !!!!!
Na dwie przymiarki przyprowadziła mamusię, która uważnie obserwowała, czy podczas przymiarki nie przekroczę granic przyzwoitości !!
Ale jak zobaczyła córeczkę w gotowej sukience, to mi gorąco podziękowała, ale była zaszokowana, że mężczyzna szyje takie damskie kreacje. Niestety tak się w przyrodzie zdarza !!
Avatar użytkownika
Administrator
Wow super ta sukienka, mam jakiś wyjątkowy sentyment do bombek choć żadnej w szafie nie posiadam :D
Szczególnie podoba mi się pomysłowa góra sukienki :) W ogóle to kolor materiału jest zbliżony do koloru sukienki z Twojego avka :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładna sukieneczka Wojtku.:):):):)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Jakiś taki zastój na naszym Forum. Czyżby nikt nic nie szył w ostatnim okresie ? Nie wierzę, napewno, dziewczyny coś tam szyjecie, więc pochwalcie się !
Aby zachęcić do prezentacji, wygrzebałem z moich fotek prześliczną sukieneczkę, którą szyłem w czerwcu. Mnie osobiście bardzo się podoba, zazdroszczę właścicielce tej kiecki i idealnej figury.
A poza tym zbuntowałem się !!! Szyję ciągle dla pań, więc czas pomyśleć o sobie i uszyłem sobie kolejną koszulkę z satyny. Lubię takie koszule jedwabne i satynowe, zresztą moja Pani zachęca mnie do noszenia takich koszulek, co mnie bardzo odpowiada. Szkoda , że trudno jest kupić jedwabne męskie koszule, bo napewno wielu panów chętnie by je założyło. Ja akurat jestem w tej komfortowej sytuacji , że mogę sobie uszyć.

--- Ostatnio edytowane 2010-09-12 23:45:44 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudna sukienka i koszula tez.Wojtku czy Ty korzystasz z gotowych form?Jak to wygląda u Ciebie- Pani przynosi fotkę sukienki i Ty kroisz já z głowy czy pomagasz sobie wykrojami?

141 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.