Wersja do druku

141 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Mistrzostwo:) sukienka jest przecudna:)
Pozdrawiam


--- Ostatnio edytowane 2010-10-06 17:25:16 przez howtobeyourowndressmaker? ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Wielkie dzięki za uznanie, ale żadnym mistrzem się nie czuję, po prostu moje szycie to pasja do krawiectwa i zaangażowanie, po prostu wykonuję to co lubię i kocham, bez przymusu , a z przyjemnością.
Moje ostatnie "uszytki", jak to określa nasza koleżanka Manuskrypt 1 (ale co ma manuskrypt, czyli księga pisana ręcznie, do krawiectwa, tego nie wiem, może i tu i tu jest dużo robótek ręcznych).
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Żakiet bajka,chętnie bym ubrała tą różową sukienusie :) ,przymierzałam się jakiś temu do uszycia takiej podobnej jak ta czerwona,kolor z tym fasonem świetne połączenia...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Komplecik lila-róż jest boski. Też taki chcę!!
Avatar użytkownika
Administrator
A mi się podoba sukienka na jedno ramię i to czerwone proste i wyjątkowo wdzięczne cudo :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A mi sie strasznie spodobała ta bordowa. ja uwielbiam takie proste sukeinki, przepiękna!!!!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ooooo:angel: czerwona jest piękna:)ukradłabym ją:p

Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Będę znów nudna .Podobają mi się sukienki i żakiet .Bo spódnica do mnie nie przemawia .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A to je ostatnie szycia - sunknia wieczorowa, góra z koronki na kremowym spodziku i cza,rna , jedwabna sukienusia, prawda, że słodziudka ??
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Piękne sukienki. Zbliża się czas studniówek i oczywiście sylwester i karnawał. Będą miały wzięcie.
Powiedz Wojtku Jak wykańczasz dół-podkład? Pewnie masz profesjonalną maszynę, która to odpowiednio szyje, że na wierzchu nie widać szwu.
Ja mam zwykłą maszynę więc mam do wyboru widoczny szew, taśma do podklejania lub podszywanie ręczne krzyżykami (jak robiła to moja babcia). Pierwsza metoda jest nieefektowna, druga trochę usztywnia dół a trzecia pracochłonna. Więc chyba muszę zmienić maszynę. Ciułam pieniądze.
I jeszcze jedno jak usztywniasz stanik w takiej sukience z gorsetem bez rękawów?
Czy dajesz fiszbiny?
Ja po prostu spodnią warstwę usztywniam przez dołożenie dodatkowej warstwy sztywnego grubszego materiału np.płótno leżakowe.
________________________________________________________

141 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.