Wersja do druku

141 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ja po prostu spodnią warstwę usztywniam przez dołożenie dodatkowej warstwy sztywnego grubszego materiału np.płótno leżakowe.

Dekatyzujesz je przedtem? /To płótno/?

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Wojtku, obie sukienki są piękne, ale w tej drugiej się po prostu zakochałam - jest bardzo bliska mojego "sukienkowego ideału", który kiedyś pojawił się w mojej główce ;)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Śliczności:)
Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ojej nie wiem która piękniejsza?? W pierwszej bardzo podoba mi się dekolt i ta koroneczka :) Ale długość mi się nie widzi (wiem, wiem - klient nasz pan) a druga ma idealną długość ale mniej ciekawy dekolt (jak dla mnie):D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku masz magiczne lapki,za co sie weźmiesz to cuda wychodzą:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Żakiet to cudo:D...jest świetny:D...ale sukienki również:angel:

Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Moje Panie, jeszcze raz dziękuję za uznanie mojego szycia, ale to jest po prostu moja praca, którą uwielbiam i tak jakoś niezle to wychodzi. Najważniejsze , że klientki są zadowolone, nieraz wręcz uszczęśliwione, a to jest najlepszym uznaniem za moje szycie !!
A to co szyłem w ostatnich tygodniach, a teraz zaczyna się szycie sukienek wizytowych na Święta i Sylwestra ( Tak, Tak, terminy są dwumiesięczne !!!).
Agato S., pomimo ,że mam w maszynie stopkę do obszywania dołów sukienek czy spódniczek, bardzo często obrzucam doły ręcznie, właśnie krzyżykami, szczególnie przy delikatnych materiałach, zabira to spro czasu, ale efekt jest , że nie widać podwinięcia.
Przepraszam , ale coś nie mogę wkleć fotek, spróbuję pózniej .
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Sprobuję powtórnie wkleić moje fotki z ostatnim szyciem. I jeszcze zielona bluzeczka i spódniczka dla mojej stałej klientki i taka zwykła, koszulowa, satynowa bluzeczka, ale podoba mi sie pliska z przodu i planuję uszyć dla siebie podobną koszulę, też z satynki.

--- Ostatnio edytowane 2010-10-24 10:36:33 przez Wojtek ---

--- Ostatnio edytowane 2010-10-24 10:42:00 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
nie będę się rozpisywać:):):)...kunszt krawiecki:):):)...tak pokrótce:)
Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Te satynowe bluzeczki (mimo, że satyny nie lubię) to baaardzo mi się podobają :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

141 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.