Wersja do druku

141 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajna sukienka,można ją też nosić jako tunikę,kostium bardzo kobiecy,jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie.:):):):)
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku Ty to jesteś mistrzu :D Kurcze nie znam polaka, który chodziłby w Szkockiej "spódniczce". Tym bardziej podziwiam za odwagę chodzenia tylko po domu :D

Tunika wygląda podobnie jak model z Burdy, który chciałam sobie kiedyś uszyć ale jakoś do tego nie doszło. Kostiumik bardzo ładny :) Nie lubisz szyć z dzianiny?? Ja uwielbiam. Właśnie szuję dopasowaną bluzeczkę.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też bardzo lubię szyćz dzianiny, tak ajkoś prosto i szybko :) bez zamków, choć ostatnio uszyłam dwie spódniczki i w jednej udało mi się wszyć tak zamek kryty, że go nie widać, a wcześniej mi to nie wychodziło :D wkleję zdjęcia w najbliższym czasie
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Tam gdzieś jest dyskusja o reklamie, a ja po cichutku uszyłem sobie dwie satynowe koszulki, ale żeby nie zaniedbywać klientek miałem do uszycia taką śliczną sukieneczkę w kratkę, fason tej sukienki jest przepiękny, jak Wam się podoba ? Fotka już po obróbce.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak zwykle wszystko pierwsza klas!! I wreszcie coś dla siebie :D
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Szyłem w ostatnich dniach taką sukieneczkę wizytową, mnie bardzo podoba się i fason i kolor i materiał. I znowu zazdroszczę klientce......
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku... ta sukieneczka w kratkę i ta ostatnia błyszcząca... coś cudownego. Szczególnie przypadła mi do gustu sukieneczka wizytowa, nie mogę się napatrzeć!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mogę powiedzieć tylko Boze jakie piękne.Podziwiam Twój kunszt Wojtku,Ponieważ uszyc i skroic z kraty to jest mistrzostwo.Rewelacja
Wojtku zainspirowałes mnie do tego ,zeby zaczác nosic sukienki i spódnice.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem co pisać,po prostu sukienka marzenie.:)Kolorek super,fason rewelacja,krawiec świetny dobrze mają te Twoje klientki.:):):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku jak zwykle aż się chce oglądać Twoje prace z zaciekawieniem .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "

141 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.