Wersja do druku

141 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
To co szyłem w ostatnim tygodniu, łącznie z sobotą (niestety !). Pierwsza sukienka na panią o tzw. pełnych kształtach i króciutkie bolerko oraz taka sobie spódniczka.
A tak na marginesie o wiele bardziej wolę szyć dla klientki, która ma pełne kobiece kształty niż na panią, która ma figurę zbliżoną do wieszaka ( bo i takie dziewczyny zdarzają się). I to nie wynika wcale z męskiej potrzeby oglądania ładnych kobiecych sylwetek ( chociaż nie przeczę, to jest piękny widok), ale po prostu lepiej mi się takie kiecki szyje.
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku to na mnie nie mógłbyś szyć bo ja taki chudy wieszak jestem :D
Granatowa sukienka super, i tutaj dekolt mi się podoba (w przeciwieństwie do tej różowej). Szara kiecka fajna, do częstego wykorzystania a jesień tuż tuż :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Sus, może trochę niefortunnie się wyraziłem. Ja z wielką przyjemnością szyję dla każdej pani, niezależnie od figury, bo to jest moje zawodowe powołanie. Tylko biorąc sprawę od strony technicznej, jakoś lepiej mi się kroi i szyje, kiedy sukienka uwydatnia kobiece kształty sylwetki.
Chętnie szyłbym również i dla Ciebie, a na dowód szyję aktualnie sukieneczkę dla szczupłej dziewczyny, bardzo sympatycznej i sukienusia wychodzi OK. Za dzień, dwa wrzucę fotkę.
Avatar użytkownika
Administrator
Hehe Wojtku dobra dobra ;) już się nie tłumacz ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Widzę, że jesień się już zbliża:):), patrząc po tej szarej spódniczce:):):)

--- Ostatnio edytowane 2010-08-31 12:14:28 przez howtobeyourowndressmaker? ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ale jeszcze trwa kalendarzowe lato i chyba będzie cieplej i bez deszczu.
w naszej pracowni też jeszcze lato, są zamówienia na sukienki wieczorowe , na uroczystości ślubne i taką sukieneczkę właśnie skończyłem szyć, na szczupłą klientkę.
Będzie jeszcze pora na ciepłe sukienki i spódnice. Często mi się zdarza, że szyję zwykłe spodniczki czy garsonki, ale one są na tyle " zwykłe ", że już ich nie fotografuję.
.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękny kolor,fason też ale nie dla mnie a szkoda.:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Piękne, piękne, piękne! Zachwyca mnie każde Twoje dzieło. I te cudownie materiały.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Piękne dzięki za słowa uznania, jakoś się staram, aby klientki miały ze mnie pożytek.
A poniżej efekt mojego szycia w piątek i sobotę (niestety kolejna sobota przy maszynie), taka sukienka wieczorowa z żakardu i króciutkie bolerko z koronki.
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku cudowna ta żakardowa sukienka!! Uwielbiam żakard, fantastycznie się z niego szyje a efekt końcowy chyba zawsze jest powalający :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

141 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.