Wersja do druku

141 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki za słowa uznania. Ja też się przyznam, że dopiero jak ujrzałem tą sukienkę na klientce, to szczęka mi opadła i nie chciała się zamknąć, pomimo, że tę sukieneczkę miałem w swoich rękach dziesiątki razy.
Ale takie zamówienia trafiają się rzadko, ale uszycie takiej kiecki pamięta się długo.
Honiu, jak masz chęć, to opisz swoją opinię szczegółowo, bardzo chciałbym poznać Twoje szczegłowe uwagi.

--- Ostatnio edytowane 2010-08-21 22:56:21 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Kunszt krawiecki:):):):)jak dla mnie, wspaniała:):):) ta suknia, raz że świetnie się układa na smukłej sylwetce to jeszcze właścicielka te sukni wygląda w niej niczym Diva z "czerwonego dywanu":D:D:D


Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Drogi Wojtku,nie podpuszczaj mnie bo zacznę pisac i nie bedę mogla skończyć.:)(z gadaniem mam to samo).Dam Ci prosty przykład:jadę z moim kochanym mężem samochodem i rozmawiamy sobie,po jakimś czasie zauważam,że mój mąż milczy,pytam więc dlaczego nic nie mówi?A on mi odpowiada na to:kiedy kochanie,kiedy?:D:DI tak to jest ze mną .Swoją drogą kiedyś bardzo lubiłam pisac listy.:)
Avatar użytkownika
Administrator
O matko - nie dziwię się, ze Ci szczena opadła - mi tez opadła! Ależ ta pani pięknie wygląda. Sukienka NIESAMOWITA i jak nie lubię błyszczących tkanin tak tutaj ten połysk jest idealny :D Piękna kobieta w pięknej sukience :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna suknia!!!!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Piękne suknie bez wyjatku :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Coś dla przeciwwagi, że nie wszystkie klientki mają wymiary modelek, ale też chcą zabłysnąć na imprezie typu wesele. I trzeba takim paniom pomóc - sukienka w wydaniu XXL, nie komentuję, czy ładna, czy nie, grunt, że klientka była szczęśliwa, że może w takiej kreacji wystąpić.
W pracowni mamy wysyp sukienek, co mnie osobiście cieszy, więc następna sukieneczka różowa z tiulową czarną haleczką, powinna się spodobać naszym koleżankom preferującym modę z lat 60-tych, bo coś jest to kiecka w tym stylu. Mnie osobiście bardzo się podoba.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jak dla mnie to nie ważnie jest czy się ma rozmiar XXL, czy XS, ale ważnie jest to czy się siebie akceptuje i jest z siebie zadowolonym:):)..O....a obie suknie są piękne:):):) a zwłaszcza ta z czarną haleczką bardzo pasuje właścicielce:):) bo akurat ma figurę do takiej kiecki stworzoną, jest biust( spory zazdroszczę:D) talia:)...

Pozdrawiam serdecznie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczne obie sukienki:).Każdy chce się ładnie ubrać.:):)
Avatar użytkownika
Administrator
Obie piękne, pani w czerwonej wygląda dobrze i ciesze się, ze jest zadowolona z Twojej pracy Wojtku. Druga sukienka urocza, mnie jednak razi dekolt a właściwie wypchany biust. Niby fajnie ale jakoś tak niesmacznie trochę. Czasem lepiej nie odkrywać wszystkiego ;) Sam krój i wykonanie sukienki idealne.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

141 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.