Wersja do druku

141 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Chociaż nadchodzi ponura jesień, jedna z klientek zdecydowała się na szycie takiej kolorowej sukieneczki i tak to wyszło.
Avatar użytkownika
Administrator
Wow ale kolory! Superowa :) Bardzo optymistyczna. czarne wstawki fajnie tutaj wyglądają, nie dostaje się oczopląsu od patrzenia :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dość dawno nie odwiedzałem naszego forum, ale codzienność jest biegnie szybciej. U mnie w pracowni sporo zamówień już na okres świąteczno-sylwestrowy, co mnie bardzo cieszy , bo to są sukienki wieczorowe.
Oto kilka probek , to co ostatnio szyłem.
Martwię sie , bo coś ostatnio nie ma na naszym forum Artura, który tyle cennych ciekawostek tutaj prezentował !!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No,no,ładne.
Gratulacje.
Ja obecnie robię cyrk.Może uda mi się coś rzucić na forum.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak zwykle dziela sztuki.
Tez wyglądam Artura,ostatnio pisał ze musi oddac komputer do serwisu .Mam nadzieje ze szybko wróci.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo podoba mi sie ta na jedno ramię,może inny kolor bo rzadko chodzę w czerni
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Jeszcze dwie sukieneczki. Jedna skromna z falbanami. Ja jestem gorącym miłosnikiem wszelkiego rodzaju falbanek i falban i ogromnie lubię szyć ciuszki z falbankami.
I druga sukieneczka, typowo wieczorowa. Klientka była bardzo zapobiegliwa i już zamówiła szycie pod kątem Sylwestra. Mnie osobiście ta sukieneczka wyjątkowo się podoba, jak byłbym kobitką, to napewno taką kieckę bym sobie zafundował.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Taka z falbankami bym sobie uszyła,bardzo ładna i kobiece
Avatar użytkownika
Administrator
Ojej Wojtku ta z falbankami mnie zachwyciła!! Taka prosta a jakie robi wrażenie :) Zdjęcie zapisuje i mam nadzieję że uszyje sobie kiedyś coś podobnego :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtu a ty jak zawsze pieknie szyjesz, zazdroszcze ci talentu,
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


141 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.